صفحه اصلی » مقاومت » دو هزار و 760 پروژه عمرانی و غیر عمرانی به همت سپاه در استان اصفهان به بهره برداری رسید

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دو هزار و 760 پروژه عمرانی و غیر عمرانی به همت سپاه در استان اصفهان به بهره برداری رسید

مشاور فرمانده کل سپاه بابیان اینکه دو هزار و 760 پروژه عمرانی و غیر عمرانی در استان اصفهان توسط سپاه به بهره‌برداری رسیده است، گفت: این پروژه ها به همت قرارگاه سیدالشهدا(ع)، سپاه صاحب‌الزمان (عج)، قرارگاه پیشرفت و آبادانی، جوادالائمه (ع) و خاتم الانبیا (ص) انجام شده است.

تاریخ انتشار: ۱۹:۴۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار سید ضیاءالدین حزنی امروز در آیین افتتاحیه پروژه‌های محرومیت‌زدایی استان اصفهان بابیان اینکه این حدود 75 درصد پروژه‌های محرومیت‌زدایی که در سپاه اجرا می شود، پروژه‌های کوچک و زودبازده، عام‌المنفعه و فاقد پیچیدگی هستند، اظهار کرد:  در اولویت نخست مناطق محروم دورافتاده قرار دارند و  توجه به کیفیت و اقتصادی بودن پروژه‌ها موردتوجه ما بوده است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما مسئول محرومیت‌زدایی کشور نیستیم اما به‌عنوان کمک در کنار دولت هستیم، اصفهان در گفتار برخوردار است، اما مأموریت ما این بوده که اصفهان هم یکی از استان‌های محروم ما است.

وی با اشاره به اینکه فقر باید در استان اصفهان به نمایش گذاشته شود و اولویت در این استان فقر مسکن و پس‌ازآن فقر مساجد و مدارس است، افزود: اصفهان 24 شهرستان، 107 شهر و 127 دهستان دارد و در این استان چهار هزار و 541 مسجد و شش هزار و 300 مکان مذهبی وجود دارد؛ با توجه به جمعیتی که در استان داریم ما حدود 3 هزار کسری مسجد داریم.

سردار حزنی ادامه داد: 785 پروژه عمرانی و یک هزار و 975 پروژه غیر عمرانی در استان اصفهان به همت قرارگاه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی، سپاه صاحب‌الزمان (عج)، قرارگاه پیشرفت و آبادانی، قرارگاه جوادالائمه (ع) و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) انجام شده است.

وی با تأکید بر اینکه مردم از اختلاف طبقاتی ناراضی هستند، خاطرنشان کرد: شایستگی همه ما به میزان رضایت محرومان و مستضعفان است، همه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی باید برای مردم خاصیت داشته باشند و هر چه ما به مردم نزدیک شویم، آن‌ها هم به ما نزدیک می‌شوند.

وی بابیان اینکه معمولا مطرح می‌شود که استان اصفهان برخوردار است اما باید ثابت کنید که اصفهان در بسیاری از مناطق محرومیت دارد، تصریح کرد: باید در راستای تأمین و بازسازی این مناطق قدم برداریم و سپاه آماده کمک رسانی است و هر کاری که بتوانیم در این زمینه انجام می‌دهیم.

سردار حزنی با اشاره به اینکه فعالیت‌های سپاه باید به مردم گزارش داده شود و مردم باید در جریان اقدامات قرار گیرند، خاطرنشان کرد: سپاه استان و قرارگاه اقدامات بسیاری انجام داده‌اند و بانک آمار و اطلاعاتی در سپاه راه‌اندازی شده تا اقدامات در شهرهای مختلف ثبت شود، استان خوزستان بسیار محروم است و پس‌ازآن اصفهان یکی از شهرهای محروم کشور بوده و در این زمینه بالاتر از شیراز و مشهد قرارگرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!