صفحه اصلی » اجتماعی » انتظامی قضایی » 50 هزار پرونده در طول چهار سال گذشته مختومه شده است/ اگر بسیج و نیروی انتظامی در کنار ما نبودند، امنیت امروز را نداشتیم

مدیرکل دادگستری استان اصفهان:

50 هزار پرونده در طول چهار سال گذشته مختومه شده است/ اگر بسیج و نیروی انتظامی در کنار ما نبودند، امنیت امروز را نداشتیم

مدیرکل دادگستری استان اصفهان گفت: دستگاه قضایی در مسیر اقتصاد مقاومتی با ده ها کارخانه در ارتباط بود و اگر بسیج و نیروی انتظامی در کنار ما نبودند، امنیت امروز را نداشتیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛احمد خسروی وفا صبح امروز(چهارشنبه) در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی انتظاری که از دادگستری می رود عدالت و قانون گرایی و مبارزه با ظلم و فساد در راستای عدالت و قانون گرایی است

وی ادامه داد: مبارزه با ظلم در تراز جمهوری اسلامی وظیفه دستگاه قضایی است به همین دلیل مردم انتظار دارند تا در مسیر قانون مسائل آنها حل شود.

مدیرکل دادگستری استان اصفهان عنوان کرد: در کدام دستگاه سراغ داریم که تنها 35 درصد از نیروی انسانی خود را در اختیار داشته باشد و بقیه پست های خالی باشد، اما 50 هزار پرونده در طول 4 سال مختومه شده است؛ کارمندان ما پست های دیگر را نیز بالاجبار به عهده می گیرند.

خسروی وفا تاکید کرد: کمبودهای موجود اثر منفی نگذاشته و توانسته ایم رتبه اول بهره وری را از آن خود کنیم؛ چرا که تمامی امور جهادگونه پیگیری شده و 50 هزار پرونده مختومه  شده و 15 هزار پرونده مسن را به دو هزار پرونده رساندیک.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی در مسیر اقتصاد مقاومتی با ده ها کارخانه در ارتباط بود و اگر بسیج و نیروی انتظامی در کنار ما نبودند، امنیت امروز را نداشتیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد