امام جمعه اصفهان
۱۱:۱۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

امام جمعه اصفهان:

مردم از سیاسی بازی خسته شده اند/ تمامی مشکلات ما از همین خط بازی ها است

امام جمعه اصفهان گفت: مردم ما از سیاست بازی خسته شده اند و ترجیح می دهند خط و خطوط را کنار بگذارند؛ تمامی مشکلات ما از همین خط بازی هاست به طوری که همین که خطوط عوض شده و همه افراد در مناصب عوض می شوند.یط فعلی تا فرصتی پیش می آید تا تجربه پیدا کنند

به گزارش صاحب نیوز؛آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، صبح امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان اظهار کرد: با مدیریت بسیار خوبی تشنج هایی که به وجود آمد و پرونده های  مسن و پرونده هایی که در این سال ها در مرکزیت اصفهان به وجود می آمد، کمتر شد.

وی ادامه داد: مردم ما از سیاست بازی خسته شده اند و ترجیح می دهند خط و خطوط را کنار بگذارند البته در شرایط فعلی تا فرصتی پیش می آید تا تجربه پیدا کنند، رییس جمهور عوض می شود و از بالا تا پایین همگی عوض می شوند.

امام جمعه اصفهان عنوان کرد: تمامی مشکلات ما از همین خط بازی هاست به طوری که همین که خطوط عوض شده و همه افراد در مناصب عوض می شوند.

وی افزود: مردم ما بسیار خوبی هستند اما باید یک کاری را تجربه کرده و در آن مسیر بمانند، امیدوارم تمامی شهروندان اصفهانی تلاش کنند تا با مقاومت در برابر مشکلات با پیمان خدا دل بسته اند.

طباطبایی نژاد یادآور شد: متاسفانه عربستان ریسمان خود را به کفر و آمریکا بسته اند البته جای بسی خوشحالی بوده که مردم، شاه و آمریکا را با هم بیرون کردند چون از هم جدا شدنی نبودند.

وی خاطرنشان کرد: برای برخی افراد معتقدند خرید از بیرون از کشور یا واردات یک حسن محسوب  می شود اما این یک شیطنت است که امیدواریم از آن دست بردارند.

انتهای پیام/