صفحه اصلی » سیاسی » مردم از سیاسی بازی خسته شده اند/ تمامی مشکلات ما از همین خط بازی ها است

امام جمعه اصفهان:

مردم از سیاسی بازی خسته شده اند/ تمامی مشکلات ما از همین خط بازی ها است

امام جمعه اصفهان گفت: مردم ما از سیاست بازی خسته شده اند و ترجیح می دهند خط و خطوط را کنار بگذارند؛ تمامی مشکلات ما از همین خط بازی هاست به طوری که همین که خطوط عوض شده و همه افراد در مناصب عوض می شوند.یط فعلی تا فرصتی پیش می آید تا تجربه پیدا کنند

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، صبح امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان اظهار کرد: با مدیریت بسیار خوبی تشنج هایی که به وجود آمد و پرونده های  مسن و پرونده هایی که در این سال ها در مرکزیت اصفهان به وجود می آمد، کمتر شد.

وی ادامه داد: مردم ما از سیاست بازی خسته شده اند و ترجیح می دهند خط و خطوط را کنار بگذارند البته در شرایط فعلی تا فرصتی پیش می آید تا تجربه پیدا کنند، رییس جمهور عوض می شود و از بالا تا پایین همگی عوض می شوند.

امام جمعه اصفهان عنوان کرد: تمامی مشکلات ما از همین خط بازی هاست به طوری که همین که خطوط عوض شده و همه افراد در مناصب عوض می شوند.

وی افزود: مردم ما بسیار خوبی هستند اما باید یک کاری را تجربه کرده و در آن مسیر بمانند، امیدوارم تمامی شهروندان اصفهانی تلاش کنند تا با مقاومت در برابر مشکلات با پیمان خدا دل بسته اند.

طباطبایی نژاد یادآور شد: متاسفانه عربستان ریسمان خود را به کفر و آمریکا بسته اند البته جای بسی خوشحالی بوده که مردم، شاه و آمریکا را با هم بیرون کردند چون از هم جدا شدنی نبودند.

وی خاطرنشان کرد: برای برخی افراد معتقدند خرید از بیرون از کشور یا واردات یک حسن محسوب  می شود اما این یک شیطنت است که امیدواریم از آن دست بردارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد