صفحه اصلی » اقتصادی » جوانی که در جنگ یک لشگر را مدیریت می کرد می تواند یک وزارت خانه را هم مدیریت کند/ امروز راهی به جز صادرات نداریم

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

جوانی که در جنگ یک لشگر را مدیریت می کرد می تواند یک وزارت خانه را هم مدیریت کند/ امروز راهی به جز صادرات نداریم

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: امروز وظیفه هر جوان در جنگ اقتصادی کارافرینی، تولید و صادرات است و همان گونه که در جنگ جوانان توانستند جنگ را اداره کنند در شرایط کنونی کشور نیز جوانان می توانند کشور را مدیریت کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سید عبدالوهاب سهل آبادی در پویش ملی صادرات با هدف ترغیب و آموزش جوانان برای صادرات کالا و خدمات، اظهار کرد: یک روز در دفاع مقدس راهی به جز فتح خرمشهر نبود و امروز باید اعلام کنیم راهی بجز صادرات نداریم.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان خطاب به جوانان گفت: امروز وظیفه هر جوان در جنگ اقتصادی کارافرینی، تولید و صادرات است و همان گونه که در جنگ جوانان توانستند جنگ را اداره کنند در شرایط کنونی کشور نیز جوانان می توانند کشور را مدیریت کنند.

وی تشکیل شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان برای نخستین بار در کشور را نشان از توجه هیات نمایندگان به جوانان برشمرد

وی با اشاره به نقش جوانان در هشت سال دفاع مقدس گفت: سردار حسین خرازی در سن 22 سالگی توانست یک لشگر را مدیریت کند و امروز یک جوان دارای مدرک دکترای 30 ساله می تواند یک وزارت خانه را اداره کند.

محمد امین حاج کاظمیان در ادامه این مراسم گفت: پویش ملی صادرات در قالب چهار شعار خرد، متانت، جسارت و حرکت تعریف می شود.

صادرکننده ممتاز کشوری ضمن تقدیر از فعالیت شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان گفت:اتاق بازرگانی اصفهان در راه اندازی بخش جوانان پیش رو بوده است و امیدواریم سایر اتاق ها نیز از این اقدام اتاق اصفهان حمایت کنند .

وی افزود:صادرات را از کجا آغاز کنیم،چگونگی پرورش و توسعه کسب و کار صادراتی، شناسایی و انتخاب بازار هدف، بلوغ صادراتی، توسعه استراتژی بازاریابی صادراتی، دولت و تصمیم سازی آنی، نرخ ارز و شرایط بین المللی از سرفصل های مطرح شده در این پویش ملی است .

حاج کاظمیان به نقش شرکت مدیریت صادرات (EMC) در تخصصی شدن صادرات اشاره کرد و گفت:یکی از مهمترین اقدام این شرکت ها در بازاریابی و کسب بازار جدید برندسازی و ثبت برند محصولات در بازارهای هدف است.

وی  با اشاره به تحریم های امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت:یا راهی برای عبور از تحریم ها هست یا باید راهی جدیدی ساخت نباید از تحریمها واهمه داشت .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!