صفحه اصلی » سیاسی » کسانی که فریاد«همه چیز از دست رفته را »سر می دهند، دقیقا حرف دشمن را می زنند/FATFبخشی از پازل تسلط دشمن بر انقلاب است

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی:

کسانی که فریاد«همه چیز از دست رفته را »سر می دهند، دقیقا حرف دشمن را می زنند/FATFبخشی از پازل تسلط دشمن بر انقلاب است

کوثری با بیان اینکه امضای معاده هایی  چون FATF و برجام همگی جزئی از پازل دشمن برای تسلط  بر ایران اسلامی است، گفت: اسم FATF قشنگ هست، مبارزه با تروریسم و پولشویی؛ ولی باطن آن بسیار خطرناک است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛سردار اسماعیل کوثری پیش از ظهر امروز در جلسه سیاسی در جمع روحانیون و طلاب حوزه علمیه اصفهان پیرامون FATF و ابعاد  وپیامدهای آن اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران  نعمت عظیمی است که هرچه برای داشتن آن شکر به درگاه خداوند کنیم، کم است.

وی با اشاره به روند پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط خاورمیانه و جهان تصریح کرد: امام راحل در شرایطی انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانید که جهان به دو بلوک شرق و غرب تقسیم بندی شده بود.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله افزود: امریکاو جهان سلطه از زمانی که امام راحل اصول اسلام ناب محمدی را تدوین و تبیین کرد شروع به توطئه چینی و فتنه انگیزی علیه انقلاب و ایران کردند.

وی با تاکید براینکه تحمیل جنگ هشت ساله، نفوذ خائنین چون بنی صدر و منافقین، تفرقه افکنی و قد علم کردن گروک های در گوشه و کنار کشور و فتنه های مختلف همگی با هدف براندازی انقلاب اسلامی از سوی آمریکا بوده است، ابراز کرد: دشمن همواره مستقیم و یا غیر مستقیم ولایت فقیه را هدف قرار داده است.

کوثری اذعان کرد: رهبر انقلاب بارها در جلسات مختلف تاکید کردند که من نه امتیازبده به دشمن بودم ونه هستم ونخواهم بود، این عدالت است، شیاطین با این تفکرولایت فقیه در حال مقابله هستند.

وی با بیان اینکه امضای معاده هایی  چون FATF و برجام همگی جزئی از پازل دشمن برای تسلط  بر ایران اسلامی است اظهار کرد: اسم FATF قشنگ هست، مبارزه با تروریسم و پولشویی؛ ولی باطن آن بسیار خطرناک است.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله  خاطرنشان کرد: دشمن، حزب الله وسپاه را در چهارچوب این معاده FATF هم تروریسم می داند وازاین به بعد کمک مالی به آنها در قالب این معاهده دچار مشکل می شود.

وی اذعان کرد: همه حرکات ها پازل مقابله با نظام جمهوری اسلامی است، در سال 64 و65 و66 درآمد نفتی حدود 5 و8 و9میلیارد دلار بوده ولی الان که در محاصره هستیم حدود 35 میلیارد دلار درآمد داریم.

کوثری بیان کرد: کسانی که داد همه چیز از دست رفته را سر می دهند، دقیقا حرف دشمن است، من به خود دکتر ظریف گفتم ما با هم دعوا نداریم ولی شما از قبل انقلاب آمریکا رفتید و همه تحصیلاتتان را در آنجا گذراندید و حتی پس از پیروزی انقلاب و دوران جنگ به ایران نیامدید، آیا منافع ملی می دانید یعنی چه؟

وی ادامه داد: لذا این عده به جای اینکه خدا را بچسبند، کدخدا را می گیرند، در لوای این معاهدات لیست هایی برای تحریم افرادی چون سردار سلیمانی وجود دارد که تحریم جهانی است،اشکالات جدی در تصویب این معاهدات چون cft و fatf وارد است

نماینده سابق مجلس با تاکید براینکه بدعهدی آمریکاییان بارها بر ملت ایران ثابت شده است متذکر شد: ما در بحث هسته ای به غنی سازی 20 درصد رسیدیم، آمریکا وانگلیس ورژیم صهیونیستی در این عرصه به وحشت افتاد.

وی عنوان کرد: فشاراقتصادی از خارج به درون ایران هست ولی درداخل هم هستند کسانی که با نفوذشان به این قضایا دامن می زنند وفشار را به مردم زیاد می کنند.

کوثری در پایان یادآور شد: نظر مراجع عظام وبیانیه های مردم در جریان خطرناک بودن  FATFبسیاراثرگذار است و قطعا به دست رهبری می رسد که اثر دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد