صاحب نیوز

9P5B64742

حجت‌الاسلام پناهیان:

هیچ تضمینی برای حل مشکلات با تصویب fatf داده نشد/ تلاش ها برای احیای ارزش‌های شهدا کافی نبوده است

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: امروز FATF را تصویب می‌کنند اما تضمین حل مشکلات را که نمی‌دهند، می‌گویند با این کار بهانه را از آمریکا می‌گیریم.

کدخبر: 918055
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ @ ۱۴:۰۱


به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام احمد پناهیان شامگاه چهارشنبه در گلستان شهدای اصفهان بابیان اینکه باید دید امام حسین (ع) امروز کجا قرار دارد با چه کسی دوستی و با کدام جبهه مبارزه می‌کند، اظهار کرد: دشمن امروز حسین (ع) همان منافقانی هستند که آن زمان گفتند بیعت یزید را بپذیر و امروز هم می‌گویند ایران الزامات استکبار را بپذیرد.

کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه ۱۶۵ کشور برای حمایت از تروریست‌ها بسیج شدند تا حرم‌های اهل‌بیت (ع) را در عراق و سوریه نابود کنند، گفت: در جزوه‌های تروریست‌ها نوشته‌شده که معاویه بن ابوسفیان موعود ما است، حالا ما نباید بگوییم دشمن امروز اباعبدالله کیست؟

وی افزود: منافقین در زمان حضرت محمد (ص)، امیرالمؤمنین (ع)، امام حسن (ع) و امام حسین (ع) نگذاشتند جنگ ها پیروز شود.

حجت‌الاسلام پناهیان با تأکید بر اینکه منافقین در این کشور ۴۰ سال است تلاش می‌کنند اما راه به‌جایی نبرده‌اند، بیان کرد: این ملت تا آمریکا و رژیم صهیونیستی را نابود نکند از مبارزه خسته نمی‌شود، امروز دشمنان مرگ را جلوی چشمانشان می‌بینند.

وی ادامه داد: امروز FATF را تصویب می‌کنند اما تضمین حل مشکلات را که نمی‌دهند، می‌گویند با این کار بهانه را از آمریکا می‌گیریم، آن نماینده پشت تریبون مجلس می‌گوید دیگر نمی‌خواهیم بچه‌هایمان بیایم و زنانمان بیوه شوند، ذلت تا کجا ادامه خواهد داشت؟

کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه افرادی که این لایحه استعماری را به تصویب رساندند چگونه می‌خواهند جواب شهدا را دهند، بیان کرد: تأثیر تبلیغ دشمن بیرونی با همراه جریان درونی نشان می‌دهد تلاش ما در راستای احیای ارزش‌های شهدا که همان ارزش‌های کربلاست کافی نبوده است.

وی بابیان اینکه کار به‌جایی رسیده که مؤمنان نگران سفر اربعین هستند، تأکید کرد: باید بدانیم هدف از «زیارت» چیست، زیارت باید زیارت زینبی باشد، اربعین به دیدار یک بزرگی که به مرگ طبیعی فوت کرده نمی‌روید.

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: آرزوی بسیاری، صرفاً زیارت چندباره است، هر بار همین را می‌خواهند، البته زیارت خوب است اما نباید سطح انتظارمان را پایین نگه‌داریم.

انتهای پیام/