صاحب نیوز

۲۰۱۸۱۰۱۲_۱۱۴۳۳۶

با حضور خانواده شهدا:

کتاب سابقون، روایت زندگی شهیدان ابراهیم زاده و میرزایی در برزک کاشان رونمایی شد

کتاب سابقون، روایت سبک زندگی روحانی شهید عباسعلی ابراهیم زاده و پاسدار شهید غلامرضا میرزایی در نماز جمعه شهر برزک رونمایی شد.

کدخبر: 918211
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ @ ۲۱:۳۷


به گزارش صاحب نیوز؛ کتاب سابقون، روایت سبک زندگی روحانی شهید عباسعلی ابراهیم زاده و پاسدار شهید غلامرضا میرزایی در نماز جمعه شهر برزک رونمایی شد.

در این مراسم توسط امام جمعه شهر برزک، پدر بزرگوار روحانی شهید عباسعلی ابراهیم زاده از کتاب رونمایی شد و در آخر به خانواده های محترم شهدا و مسئولان کتاب اهدا شد.

کتاب سابقون روایت سبک زندگی روحانی شهید عباسعلی ابراهیم زاده و پاسدار شهید غلامرضا میرزایی است که شخصیت این دو شهید بزرگوار و وصیتنامه هایشان ذکر شده است.

شهید عباسعلی ابراهیم زاده در زمان هشت سال دفاع مقدس در جبهه غرب و جنوب حضور فعال داشت و روحانی گردان امیرالمومنین(ع) از لشکر 14 امام حسین(ع) بود و شهید غلامرضا میرزایی که همزمان با انقلاب اسلامی پایگاه بسیج شهیدمدنی(ره) شهر برزک را راه اندازی کرد و بعد از مدتی به عضویت سپاه در آمده و عازم جبهه شد که در جنوب و بعد منطقه مریوان حضور داشت؛ سرانجام این دو شهید به فاصله سه روز در عملیات والفجر چهار در سال 62 به فیض شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/