IMG12203833
۰۹:۵۸ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲۳

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خبرداد؛

صدور سند برای ۲۵۰۰ هکتار از موقوفات اصفهان/ اجرای طرح توسعه حرم مطهر ۵۵۰ امامزاده عظیم الشان استان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در شش ماه نخست امسال برای ۲۵۰۰ هکتار از اراضی موقوفات و رقبات استان اصفهان سند مالکیت به نام موقوفات اخذ شده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه، اظهارکرد: به منظور صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان خیر اندیش با تلاش و پیگیری های انجام شده معاونت حقوقی و ثبت در شش ماه نخست سال جاری برای دو هزار و 500 هکتار هکتار از اراضی موقوفات و رقبات استان اصفهان سند مالکیت به نام موقوفات اخذ شده است.

وی همچنین در ادامه به اقدامات انجام شده توسط اداره اوقاف و امور خیریه برای توسعه حرم مطهر امامزادگان عظیم الشان و بقاع متبرکه در استان اشاره کرد و گفت: باتوجه به تلاش و پیگیری انجام شده و همچنین همکاری و مشارکت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در چهارچوب قوانین و مقررات امسال برای توسعه حرم مطهر امامزاده سلطانعلی بن محمدباقر(ع) مشهد اردهال کاشان امسال 72 هکتار از زمین های منابع طبیعی که در مجاورت این امامزاده عظیم الشان قرار دارد سند مالکیت اخذ شده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد: همچنین با مدیریت جهادی و با کمک و توسل اهل بیت(ع) توانسته ایم در پنج سال گذشته برای توسعه حرم مطهر 550 امامزاده عظیم الشان و بقعه متبرکه استان پروژه های عمرانی متعددی با کمک خیرین و نیکوکاران اجرا کنیم.

حجت الاسلام صادقی در ادامه گفت: ما باید قدر جایگاه و منزلت امامزادگان بزرگوار این نعمت های بزرگ خدادادی را بدانیم زیرا که برکت زندگی همه شعیان و چراغ هدایت و ثروت معنوی برای همه انسان ها محسوب می شوند.

وی در ادامه یادآور شد: توفیق خدمت به امامزادگان عظیم الشان، بقاع متبرکه و موقوفات لیاقتی است که توسط اهل بیت(ع) به همه ما داده شده است و باید تمام توان خود را برای خدمتگذاری به این امامزادگان واجب التعظیم صرف کنیم تا در روز قیامت شرمنده آنان نباشیم.

انتهای پیام/