صفحه اصلی » اجتماعی » سهم 85 درصدی موتورسواران نجف آبادی در تصادفات منجر به فوت و نقص عضو

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد خبر داد؛

سهم 85 درصدی موتورسواران نجف آبادی در تصادفات منجر به فوت و نقص عضو

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: 85 درصد تصادفات شهرستان که منجربه فوت و یا نقص عضو شده مربوط به موتورسیکلت سوارانی است که کلاه ایمنی نداشته و تابع مقررات راهنمایی و رانندگی نیستند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا خدادوست درباره آخرین وضعیت انتظامی در شهرستان نجف آباد اظهار کرد: با وجود این که در این شهرستان بیش از 123 هزار دستگاه موتورسیکلت تردد می کنند، در سال گذشته عبور از چراغ قرمز از سوی موتورسواران 11 درصد، نداشتن کلاه ایمنی 10 درصد و توقیف متخلفان هم 9 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد ادامه داد: پلیس راهنمایی  رانندگی در نجف آباد برای کاهش میزان تصادفات بیش از 135 کلاس آموزشی آشنایی بیشتر با قوانین و فرهنگ ترافیک برای مردم برگزار کردند که نتایج بسیار خوبی را به همراه داشت.

وی همچنین افزود: 85 درصد تصادفات شهرستان که منجربه فوت و یا نقص عضو شده مربوط به موتورسیکلت سوارانی است که کلاه ایمنی ندارند و تابع مقررات راهنمایی و رانندگی نیستند.

خدادوست همچنین خبر از آخرین کشفیات در حوزه انتظامی داد و خاطر نشان کرد: در این مدت 2 میلیارد و 700 میلیون ریال کالا، 40 تن چوب بلوط قاچاق، 126 کیلوگرم تریاک و 1.5 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی همچنین در پایان تصریح کرد: با تلاش های شبانه روز پلیس، 457 سارق هم به همراه اموال سرقتی دستگیر شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد