صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای المپیادهای ورزشی در مدارس با هدف استعدادیابی ورزشی/ برگزیدگان مراحل استانی به مسابقات کشوری اعزام می شوند

کارشناس مسئول تربیت بدنی مدارس استان اصفهان خبرداد؛

اجرای المپیادهای ورزشی در مدارس با هدف استعدادیابی ورزشی/ برگزیدگان مراحل استانی به مسابقات کشوری اعزام می شوند

کارشناس مسئول تربیت بدنی مدارس استان اصفهان گفت: مهمترین هدف المپیاد ورزشی درون مدرسه ای اجرای کامل ساحت زیستی و تربیت بدنی بر اساس سند تحول بنیادین است که با اجرای آن می توان به پویایی و نشاط رسید.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۳۰

مجتبی میردامادی در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: المپیادهای ورزشی با هدف استعدادیابی ورزشی در قالب مسابقات و سوق دادن بچه ها به فعالیت های مثبت از راه و ابزاری به نام ورزش در سطح مدارس نواحی شش گانه آموزش و پرورش برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این المپیادها رشته هایی مثل والیبال، بستکبال، هندبال و فوتبال، تنیس روی میز، شطرنج و دیگر رشته های مدرسه ای برگزار می شود.

کارشناس مسئول تربیت بدنی مدارس استان اصفهان عنوان کرد: برگزیدگان این مسابقات در مدرسه در سطح منطقه ای و استانی نیز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

وی افزود: با برنامه ریزی اصولی و اجرای کامل المپیاد درون مدرسه ای، پویایی، شادابی و نشاط دانش آموزی در بین تمامی دانش آموزان ایجاد می شود.

میردامادی خاطر نشان کرد: مهمترین هدف المپیاد ورزشی درون مدرسه ای اجرای کامل ساحت زیستی و تربیت بدنی بر اساس سند تحول بنیادین است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد