صفحه اصلی » اجتماعی » افزایش ۲۰ درصدی کشف مواد مخدر در هفت ماهه ابتدای سال/ فرمانداران به برگزاری منظم جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اهتمام بیشتری بورزند

استاندار اصفهان خبرداد؛

افزایش ۲۰ درصدی کشف مواد مخدر در هفت ماهه ابتدای سال/ فرمانداران به برگزاری منظم جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اهتمام بیشتری بورزند

استاندار اصفهان گفت: براساس آمار در هفت ماهه امسال ۲۲ هزار و ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می دهد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۹ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن مهرعلیزاده در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان با اشاره به اجتماع جهانی اربعین اباعبدالله الحسین(ع)، اظهارکرد: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی نشان دهنده وحدت و همدلی مسلمانان و جمع شدن آن ها حول محور امامت و ولایت است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر وظیفه اداری مسئولان می باشد، عنوان کرد: علاوه بر وظیفه اداری، مبارزه با مواد مخدر وظیفه شرعی، اخلاقی و انسانی است.

وی با اشاره به سود بالای توزیع مواد مخدر برای قاچاقچیان، تصریح کرد: این حاشیه بالای سود، قاچاقچیان را به سمت استفاده از هر ترفندی برای توزیع مواد مخدر و آلودگی جامعه می برد.

مهرعلیزاده ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر کار مشکلی است ولی آنچه اهمیت دارد این است که مبارزه با مواد مخدر از تکلیف اداری به یک تکلیف الهی، شرعی، قانونی و اجتماعی تبدیل شود چرا که آینده جامعه رقم می زند.

مقام عالی دولت در استان با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر در هفت ماهه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته؛ اظهارکرد: براساس آمار در هفت ماهه امسال 22 هزار و 100 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه آمار افزایش کشفیات می تواند تحلیل مثبت و منفی را به دنبال داشته باشد، افزود: افزایش کشفیات می تواند نشان از افزایش توزیع و تمرکز دشمنان در جهت افزایش تقاضا باشد که باید دقت بیشتری صورت گیرد.

مهرعلیزاده با بیان اینکه فرمانداران باید به برگزاری منظم جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اهتمام بیشتری بورزند،خاطرنشان شد: اگر قاچاقچیان احساس کنند که توجه ویژه به مبارزه و مقابله وجود ندارد تمرکز خود را بیشتر خواهند کرد و به همین دلیل باید برای ناامن کردن مناطق مختلف برای قاچاقچیان اقدامات اساسی صورت گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد