صفحه اصلی » اجتماعی » افتتاح طرح توسعه ۹۸ تخت خوابی بیمارستان خاتم الانبیا نطنز تا پایان سال/ موافقت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با الحاق بیمارستان بادرود به کاشان

در حاشیه بازدید معاون وزیر بهداشت از بیمارستان های نطنز مطرح شد؛

افتتاح طرح توسعه ۹۸ تخت خوابی بیمارستان خاتم الانبیا نطنز تا پایان سال/ موافقت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با الحاق بیمارستان بادرود به کاشان

معاون وزیر بهداشت گفت: مسئولان شهر بادرود و مردم خواهان انتزاع بیمارستان این شهر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و الحاق آن به دانشگاه علوم پزشکی کاشان به جهت فاصله نزدیک بادرود تا کاشان و دسترسی آسان تر بیماران به خدمات پزشکی شدند که این مهم مورد موافقت مسئولان استان قرار گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز با حضور در شهرستان نطنز از بیمارستان های خاتم الانبیاء (ص) نطنز، فاطمیه بادرود و مرکز بهداشتی و درمانی شهر خالدآباد بازدید کرد و از نزدیک در جریان کمبودها و کاستی های موجود در این بیمارستان ها و مراکز قرار گرفت.

معاون وزیر بهداشت در خصوص بیمارستان فاطمیه بادرود گفت: مسئولان شهر و مردم خواهان انتزاع بیمارستان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و الحاق آن به دانشگاه علوم پزشکی کاشان به جهت فاصله نزدیک بادرود تا کاشان و دسترسی آسان تر بیماران به خدمات پزشکی شدند که این مهم مورد موافقت مسئولان استان قرار گرفته است.

وی همچنین در پاسخ به مطالبه مسئولان بیمارستان بادرود قول داد پزشک متخصص زنان و زایمان و بی هوشی را برای بیمارستان بادرود تامین کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار کرد: الحاق بیمارستان فاطمیه بادرود به بهشتی کاشان به دلیل سطح علمی و نزدیک تر بودن به بادرود به نفع مردم بادرود است و علوم پزشکی اصفهان با آن موافق است اما الحاق آن منوط به پذیرش دانشگاه علوم پزشکی کاشان است.

علیرضا یوسفی افزود: برای ما تفاوتی ندارد که چه تعداد بیمارستان زیر نظر علوم پزشکی اصفهان باشد و تا امروز هم در بیمارستان بادرود هیچ کم کاری نشده است.

وی در خصوص احتمال اتمام بیمارستان خاتم الانبیا نطنز نیز گفت: امیدواریم روند تکمیل پروژه های این بیمارستان در آینده نزدیک پایان یابد.

طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیا (ص) نطنز با حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی که تاکنون داشته است بهمن ماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

این طرح با اعتبار بالغ بر حدود ۱۷ تا ۱۸ میلیارد ریال که ۴۰ درصد آن را خیرین متقبل شده اند و ۶۰ درصد به عهده وزارت بهداشت است تکمیل خواهد شد.

به گفته نماینده مردم نطنز در مجلس برای افتتاح طرح توسعه ۹۸ تخت خوابی بیمارستان خاتم الانبیا نطنز که با پیگیری های قبلی به عنوان قطب ترومای شمال استان تعیین شده است اقدامات لازم صورت پذیرفته و تلاش می شود تا پایان سال این مرکز عظیم که به همت خیرین منطقه در حال اتمام است بتواند به مردم شهرستانهای شمال استان اصفهان خدمت رسانی کند.

به گفته مرتضی صفاری نطنزی مقرر شده تا علاوه بر رفع کمبودهای تجهیزات بیمارستان های خاتم الانبیا نطنز و فاطمیه بادرود، یک دستگاه سی تی اسکن، یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه چشم پزشکی مجهز برای پوشش کل منطقه اختصاص پیدا کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد