صفحه اصلی » اقتصادی » زمان افتتاح پروژه نمایشگاه به تحقق وعده سهامداران شرکت بستگی دارد/ ۱۵۰ میلیارد تومان تصویب‌شده، کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان:

زمان افتتاح پروژه نمایشگاه به تحقق وعده سهامداران شرکت بستگی دارد/ ۱۵۰ میلیارد تومان تصویب‌شده، کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان بابیان اینکه ۱۵۰ میلیارد تومان، کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد، گفت: یک افزایش سرمایه ۵۰ میلیارد تومانی در تاریخ شهریورماه ۹۶ در مجمع عمومی تصویب‌شده که متأسفانه تاکنون سهامداران این تعهدات خود را انجام نداده‌اند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۴ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۳

علی یار محمدیان در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در دو فاز ساخته می‌شود که فاز اول ۱۷ هکتار است، اظهار کرد: زمانی که کلنگ پروژه زده‌شده است، پیش‌بینی برای تکمیل فاز یک، ۱۵۰ میلیارد تومان بود.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: متأسفانه با توجه به نوسانات و افزایش قیمت ارز، ارزش پول ملی کاهش پیداکرده است که ۱۵۰ میلیارد تومان کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد و نیاز به بودجه بیشتری دارد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون پروژه نمایشگاه ۴۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: امیدواریم با تحقق وعده های سهامداران شرکت که شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان هستند، بتوانیم سرعت تکمیل پروژه را افزایش دهیم.

یار محمدیان بیان کرد: قرار بود در مدیریت قبل، سال گذشته این پروژه افتتاح شود اما زمانی که مدیریت جدید حضور پیدا کرد با بدهی‌های بسیار زیاد مواجه شد و با توقف پروژه خسارت‌های زیادی را متحمل شدیم.

وی بابیان اینکه مدیریت جدید بدهی‌های این پروژه را پرداخت کرد و از چندین جبهه عملیات اجرایی و تکمیلی پروژه را آغاز کرد و ادامه می‌دهد و سرعت بسیار خوبی دارد، خاطرنشان کرد: زمان افتتاح پروژه به تحقق وعده‌ها و عمل سهامداران شرکت بستگی دارد.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان تأکید کرد: یک افزایش سرمایه ۵۰ میلیارد تومانی در تاریخ شهریورماه ۹۶ در مجمع عمومی تصویب‌شده که متأسفانه تاکنون سهامداران این تعهدات خود را انجام نداده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد