1403320
۰۸:۴۴ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۳

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان:

زمان افتتاح پروژه نمایشگاه به تحقق وعده سهامداران شرکت بستگی دارد/ ۱۵۰ میلیارد تومان تصویب‌شده، کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان بابیان اینکه ۱۵۰ میلیارد تومان، کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد، گفت: یک افزایش سرمایه ۵۰ میلیارد تومانی در تاریخ شهریورماه ۹۶ در مجمع عمومی تصویب‌شده که متأسفانه تاکنون سهامداران این تعهدات خود را انجام نداده‌اند.

علی یار محمدیان در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در دو فاز ساخته می‌شود که فاز اول ۱۷ هکتار است، اظهار کرد: زمانی که کلنگ پروژه زده‌شده است، پیش‌بینی برای تکمیل فاز یک، ۱۵۰ میلیارد تومان بود.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: متأسفانه با توجه به نوسانات و افزایش قیمت ارز، ارزش پول ملی کاهش پیداکرده است که ۱۵۰ میلیارد تومان کفاف تکمیل فاز یک را نمی‌دهد و نیاز به بودجه بیشتری دارد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون پروژه نمایشگاه ۴۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: امیدواریم با تحقق وعده های سهامداران شرکت که شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان هستند، بتوانیم سرعت تکمیل پروژه را افزایش دهیم.

یار محمدیان بیان کرد: قرار بود در مدیریت قبل، سال گذشته این پروژه افتتاح شود اما زمانی که مدیریت جدید حضور پیدا کرد با بدهی‌های بسیار زیاد مواجه شد و با توقف پروژه خسارت‌های زیادی را متحمل شدیم.

وی بابیان اینکه مدیریت جدید بدهی‌های این پروژه را پرداخت کرد و از چندین جبهه عملیات اجرایی و تکمیلی پروژه را آغاز کرد و ادامه می‌دهد و سرعت بسیار خوبی دارد، خاطرنشان کرد: زمان افتتاح پروژه به تحقق وعده‌ها و عمل سهامداران شرکت بستگی دارد.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان تأکید کرد: یک افزایش سرمایه ۵۰ میلیارد تومانی در تاریخ شهریورماه ۹۶ در مجمع عمومی تصویب‌شده که متأسفانه تاکنون سهامداران این تعهدات خود را انجام نداده‌اند.

انتهای پیام