صفحه اصلی » سیاسی » اربعین نمایشگاه عظیم از انسانیت و بشردوستی و عشق است

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان:

اربعین نمایشگاه عظیم از انسانیت و بشردوستی و عشق است

مسئول دفتر نمایندگی شورا سیاست گذاری ائمه جماعات در استان اصفهان، گفت: اربعین نمایشگاه عظیم از انسانیت و بشردوستی و عشق است که شرق و غرب عالم را تحت تاثیر گذاشته است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۹ - شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۵

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا صالحیان ظهر جمعه در شورای اداری شهرستان گلپایگان، عنوان کرد: اربعین نمایشگاه بزرگ انسانیت است که ادیان دیگر همچون مسیحیت و یهودیت را تحت تاثیر قرار داده است.

مسئول دفتر نمایندگی شورا سیاست گذاری ائمه جماعات در استان اصفهان در جلسه تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان گلپایگان،با اشاره به  کسانی که به دروغ در دنیا سنگ حقوق بشر را به سینه می زنند و جلوه های بشر دوستی در اربعین، یاداور شد: جوان های ما گاهی با حرف هایی که می شنوند گول می خورند در صورتی که هزار و 400 سال پیش پیامبر بیان گذار حقوق حیوانات و محیط زیست بوده است.

وی، گفت: اربعین نمایشگاه عظیم از انسانیت و بشردوستی و عشق است که شرق و غرب عالم را تحت تاثیر گذاشته است.

حجت الاسلام و المسلمین صالحیان در ادامه با اشاره به خصوصیات اخلاقی حجت الاسلام والمسلمین کرامتی امام جمعه جدید شهرستان گلپایگان، تصریح کرد: وقتی فردی انقلابی برای مسئولیت در نظر گرفته شود خیالمان از ارزش ها و ولایت و رهبری و نظام و انقلاب راحت خواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی شورا سیاست گذاری ائمه جماعات در استان اصفهان با بیان اینکه تهدید و تحریم تنها متعلق به این برهه زمانی نبوده است و امام حسین نیز در تحریم آب و پیامبر نیز در شعب ابیطالب با این گونه سختی ها مواجه بودند، خاطرنشان کرد: تحریم و سختی ها ریشه در هزار و 400 سال مکتب و راه پرفراز و نشیب دارد.

وی با اشاره به اینکه وقتی مسئول انقلابی باشد کارها راحت می شود، گفت: یک انقلابی باید عاقل و زمان شناس باشد.

حجت الاسلام و المسلمین صالحیان با اشاره به اینکه نماز جمعه حلقه ارتباطی بین نظام و مردم است، عنوان کرد: نماز جمعه یک فریضه عبادی و سیاسی است که حراست این انقلاب نیز به عهده ی امامان جمعه قرار گرفته است.

مسئول دفتر نمایندگی شورا سیاست گذاری ائمه جماعات در استان اصفهان با بیان اینکه انتقادات حکیمانه و دلسوزانه همواره برای دولتی ها مفید است، خاطرنشان کرد: حراست این نظام برای اینکه این پیچ حساس در تاریخ شیعه پشت سرگذاشته شود لازم است تا پرچم به پرچمدار اصلی این نظام یعنی امام زمان برسد.

وی در پایان با قدردانی از مردم داری و مواضع انقلابی آیت الله طهماسبی حجت الاسلام والمسلمین کرامتی را در سنگر جدید نماز جمعه معرفی کرد.

انتهای پیام

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد