صفحه اصلی » اجتماعی » سبک زندگی » هماهنگی بین دستگاهی برای زندگی شبانه ضروری است/ رفت و آمد مردم در شب مقداری از بار فعالیت پلیس را کم می کند

رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان:

هماهنگی بین دستگاهی برای زندگی شبانه ضروری است/ رفت و آمد مردم در شب مقداری از بار فعالیت پلیس را کم می کند

رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بسیاری از وقت مردم، به مخصوص در کلان شهری مثل اصفهان را می توان از طریق رستوران ها و فضاهای بازی در زندگی شبانه پر کرد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۹

کوروش خسروی در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: زندگی شبانه در دنیا امر مرسوم است به طوری که شرایطی را فراهم می کنند تا شهروندان بتوانند با آرامش خیال در شب نیز در معابر و خیابان های شهر رفت و آمد داشته باشند.

وی ادامه داد: با رفت و آمد مردم در شب مقداری از بار فعالیت پلیس نیز کاسته می شود چرا که از این طریق سارقان و افرادی که نظر سو دارند کمتر جرأت می کنند در خیابان ها ظاهر شوند و در نتیجه امنیت بیشتری در شهر حاکم می شود.

رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد: الزامی وجود ندارد که حتمأ از آثار تاریخی برای زندگی شبانه استفاده شود امروزه همه چیز تغییر کرده و بسیاری از وقت مردم مخصوصاً در کلان شهری مثل اصفهان را می توان از طریق رستوران ها و فضاهای بازی پر کرد.

وی خاطر نشان کرد: اگر بین نهادهای فرهنگی و امنیتی شهر و دیگر نهادهای مرتبط هماهنگی خوبی شکل بگیرد می توان امیدوار بود که شهروندان در شب نیز مانند روز زندگی پر نشاطی را تجربه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد