محدودیت ترافیکی
۲۱:۳۷ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۷

توسط پلیس راهور استان:

محدودیت‌های ترافیکی روز اربعین در اصفهان اعلام شد

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدویت ترافیکی در محدوده مرکزی شهر اصفهان برای برپایی هرچه باشکوه تر مراسم سوگواری اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ رضا رضائی اظهار داشت: روز سه شنبه 8 آبان به مناسبت اربعین حسینی، سه مراسم ویژه در شهر اصفهان برگزار می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها در میدان امام علی (ع) است.

وی ادامه داد: پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان، به منظور برپائی هرچه باشکوه‌تر این مراسم محدودیت‌ ترافیکی را از ساعت 7 صبح تا پایان مراسم  در تقاطع ولیعصر- صغیر به سمت میدان امام علی (ع)، کنارگذر عبدالرزاق به سمت میدان امام علی (ع) و کنارگذرهای ولیعصر به سمت میدان امام علی (ع) اعمال می‌کند.

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان، بیان کرد: مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین نیز از میدان لاله به سمت امام زاده جعفر (ع) در فرودگاه اصفهان برگزار می‌شود که به  علت برگزاری این مراسم  در پیاده‌روها ، محدودیت ترافیکی در این مسیر نخواهیم داشت.

سرهنگ رضائی با اشاره به برپایی مراسم سوگواری اربعین حسینی در گلستان شهدا گفت: به همین دلیل از توقف خودروها در ورودی گلستان شهدا نیز  جلوگیری می‌شود و در صورت تراکم زیاد از سمت میدان شهید لاوی به سمت گلزار شهدا، محدودیت تردد خودروها نیز اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/