صفحه اصلی » اجتماعی » پیشرفت 85 درصدی بزرگ‌ترین بازار خشکبار کشور در اصفهان/ 65 سوله آماده بهره‌برداری‌ است

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان:

پیشرفت 85 درصدی بزرگ‌ترین بازار خشکبار کشور در اصفهان/ 65 سوله آماده بهره‌برداری‌ است

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان پیرامون افتتاح بازار خشکبار اصفهان گفت: برخی از لاین های این پروژه تا 95 درصد و برخی تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، 65 سوله آن آماده‌شده و 45 سوله به‌مرور افتتاح می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۹

محمد مجیری در گفت‌وگو با صاحب نیوز پیرامون احداث بزرگ ترین بازار خشکبار کشور در میدان میوه و تره بار اصفهان، اظهار کرد: سال آینده 45 واحد انبار مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد در این رابطه با اتحادیه خشکبار اصفهان جلساتی را داشته ایم تا افرادی در این سوله‌ها مستقر شوند تا عمده‌فروشان خیابان عبدالرزاق و خیابان ولی‌عصر فعالیتشان متوقف شود و به بخشی از میدان میوه و تره‌بار منتقل شوند.

وی ادامه داد:بر طبق گفته اتحادیه صنف خشکبار اصفهان، افرادی که از تهران و تبریز از این مکان بازدید داشتند این مکان را بزرگ‌ترین مرکز خواروبار در کشور دانسته اند که می‌تواند هم به اصفهان و هم به استان‌های هم‌جوار خدمت‌رسانی کند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان عنوان کرد: برخی از لاین های این پروژه تا 95 درصد و برخی تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؛ 65 سوله آماده‌شده و 45 سوله آن به‌مرور افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این پروژه در نیمه اول سال 98 به بهره‌برداری کامل برسد و بتوانیم خشکبار و خار و بارفروشان را به این محل انتقال دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد