صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » وضعیت کتاب در کشور خوب نیست/ طراحی اپلیکشین اطلاع رسانی و امکان خرید متمرکز در نمایشگاه کتاب اصفهان

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران:

وضعیت کتاب در کشور خوب نیست/ طراحی اپلیکشین اطلاع رسانی و امکان خرید متمرکز در نمایشگاه کتاب اصفهان

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با بیان اینکه برای اولین بار اپلیکشین اطلاع رسانی برای کسب اطلاعات کتب نمایشگاه اصفهان ایجاد شده است، گفت: امسال فروش متمرکز برای افرادی که نمی‌توانند در نمایشگاه حضور داشته باشند فراهم شده است.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۵ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر مسعود شهرام‌نیا شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاح سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با بیان اینکه خوشحال هستیم که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیریت نمایشگاه‌ها را به صاحبان اصلی‌اش، ناشران و کتاب فروشان سپرده است، اظهار کرد: این کار خوب در اصفهان عملیاتی شد و خبر خوبی است که امسال متولی این نمایشگاه به تعاونی ناشران اصفهان سپرده شد.

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران گفت: در شرایط اقتصادی کشور، گرانی کاغذ و مشکلات حوزه چاپ کتاب، وضعیت کتاب خوب نیست.

وی با بیان اینکه این وضعیت بیش از هر قسمت به کتاب فروشان ضربه  می زند، عنوان کرد: برگزاری این نمایشگاه‌ها فرصتی برای توجه به کتاب شده است و نمایشگاه های شهرستانی می توانند بار دیگر توجه مسئولان، متولیان و مردم را به کتاب جلب کند و اهمیت آن را یادآور شوند.

شهرام‌نیا بیان کرد: همراهی و همدلی همه دستگاه‌های استان در برگزاری این رویداد نیاز است و با توجه به ابعاد و عظمتی این نمایشگاه دارددارد، اجرای آن از توان یک دستگاه خارج است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌هایی برای برگزاری همکاری کردند اما بیش از این همراهی و همیاری لازم است، تصریح کرد: در استان فرهنگی اصفهان، همدلی و همراهی بیشتری برای برگزاری این رویدادهای فرهنگی لازم است.

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ادامه داد: در خواستم از مسئولان استان این است که در برپایی بهتر این نمایشگاه همکاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای اولین بار اپلیکشین اطلاع رسانی برای کسب اطلاعات کتب نمایشگاه ایجاد شده است، افزود: امسال فروش متمرکز برای افرادی که نمی‌توانند حضور داشته باشند فراهم شده است و این نمایشگاه با برنامه‌های جانبی و فرهنگی متعددی همراه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × دو =