صفحه اصلی » اقتصادی » نمایندگان از توضیحات وزیر قانع نشدند/ حاجی دلیگانی: وضعیت زاینده رود دوازدهم آبان مشخص می شود

آخرین اخبار از جاری شدن آب در زنده رود؛

نمایندگان از توضیحات وزیر قانع نشدند/ حاجی دلیگانی: وضعیت زاینده رود دوازدهم آبان مشخص می شود

نماینده شاهین‌شهر گفت: اینکه چه میزان آب در پاییز در بستر رودخانه زاینده رود جاری می شود و یا چه میزان آن به چه منطقه ای اختصاص می یابد در جلسه روز شنبه ۱۲ آبان ماه با وزیر نیرو مشخص خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۲ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۰

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با صاحب نیوز پیرامون بازگشت آب به بستر زاینده رود اظهار کرد: طبق جلسه ای که با وزیر نیرو داشتیم قرار شد جلسه ای پیرامون حوضه آبریز زاینده رود دوازدهم آبان ماه تشکیل شود.

وی ادامه داد: علاوه بر آن وزیر نیرو قول داد جلسه ای به منظور رسیدگی به کشت پاییزه کشاورزان غرب و شرق اصفهان برگزار کند.

نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اینکه چه میزان آب در پاییز در بستر رودخانه جاری می شود و یا چه میزان آن به چه منطقه ای اختصاص می یابد روز شنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز طبق آخرین جلسه ای که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رضا اردکانیان، وزیرنیرو داشتند، صحبت های او مبنی بر رسیدگی به منابع آب کافی ندانسته و به وی کارت زرد دادند.

گفتنی است این گفت و شنود بین نمایندگان و وزیرنیرو با طرح سوال حسن کامران، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی کلید خورده بود و وزیرنیرو اظهار داشته بود با توجه به پبیش بینی های هواشناسی انتظار می رود سال آبی بهتری را داشته  باشیم و بتوانیم علاوه بر کشت دوم پاییزه حق آبه کشاورزان را تأمین کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد