صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا جنایت‌های متعددی مرتکب شده است/ ملت بزرگ ایران در کنار هم به شکوفایی کشور کمک می‌کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

آمریکا جنایت‌های متعددی مرتکب شده است/ ملت بزرگ ایران در کنار هم به شکوفایی کشور کمک می‌کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ملت بزرگ ایران در کنار هم به شکوفایی کشور کمک می‌کنند، گفت: مردم ایران در سال‌های گذشته نشان داده اند که در مقابل نظام‌های استکباری مقاومت می کنند تا کشور خود را بسازند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۳

حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه ۱۳ آبان، روز سرنوشت سازی است که نشان می‌دهد یک ملت می‌خواهد مستقل باشد، اظهار کرد: این ملت می‌خواهد در مقابل یک رژیم ظالم و استکباری که با استفاده از پول و زور و قدرت نظامی اراده باطل خود را به ملت‌های مختلف تحمیل کرده بایستد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه تاکنون ملت ایران موفق بوده و توانسته مقابله کند و همان‌گونه که ماهیت آمریکا نشان می‌دهد این کشور با همه وجود به دنبال ظلم کردن، است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در چند سال اخیر جنایت‌های متعددی کرده است، افزود: ابتدا طرحی داشتند که خاورمیانه به کشورهای کوچک‌تر تبدیل شود و کشور خاورمیانه و نقشه خاورمیانه را تغییر بدهد اما خوشبختانه جمهوری اسلامی توانست تمام نقشه‌های این‌ها را بر آب کند.

عابدی بیان کرد: خوشبختانه تا امروز بسیاری از نقشه‌های آن‌ها نقشه بر آب‌شده است؛ ماهیت جمهوری اسلامی یک ماهیت دفاع از مظلوم و گسترده عدالت است و ماهیت حکومت امریکا حمایت از ظالم است.

وی بابیان اینکه دو نظام با این خصوصیات نمی‌توانند روبروی هم قرار بگیرند، خاطرنشان کرد: وظیفه ما است مقابل این ماهیت بایستیم که خوشبختانه در سال‌های گذشته ملت ایران نشان داده است که در مقابل نظام های استکباری ایستادند که کشور خود را بسازند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: ملت بزرگ ایران در کنار هم به شکوفایی کشور کمک می‌کنند و  توانسته اند پیشرفت‌های خوبی داشته باشند که روز ۱۳ آبان تجلی این مقابله و رویارویی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد