صفحه اصلی » مقاومت » امروز ملت‌های بیدار در سراسر دنیا در مقابل آمریکا ایستادند/ تحریم‌ها، فرزندان انقلاب را به سمت تولید موشک سوق داد

رئیس مجمع نمایندگان استان:

امروز ملت‌های بیدار در سراسر دنیا در مقابل آمریکا ایستادند/ تحریم‌ها، فرزندان انقلاب را به سمت تولید موشک سوق داد

رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: تحریم‌ها باعث شد که فرزندان عزیز انقلاب به فکر تولید سلاح و موشک باشند و توانستیم در کمترین زمان جواب دو عملیات توریستی در مجلس و اهواز را بدهیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۱ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در پیش از ظهر امروز در راهپیمایی 13 آبان اصفهان بابیان اینکه با وجود گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی این‌گونه راهپیمایی‌ها باشکوه و برگزار می‌شود، اظهار کرد: شما مردم با حضور در این راهپیمایی بار دیگر به امام راحل و مقام معظم رهبری اعلام بیعت کردید.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: امام خمینی اگر در سال‌های اول انقلاب آمریکا را شیطان بزرگ قلمداد کردند و فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، فرمایش ایشان در زمان حاضر برای همه ما روشن شد.

وی با بیان اینکه علی‌رغم توطئه‌های زیادی که آمریکای جنایت‌کار، صهیونیست‌ها و هم‌پیمانان آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری ایران به کار بردند، انقلاب ما همواره به فعالیت خود ادامه داده است، تصریح کرد: امروز شما عزیزان یاد و خاطره شهدای دانشجو و دانش‌آموز که به دست رژیم پهلوی شهید شدند را گرامی می‌دارید و بار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا را سر می‌دهید.

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی بیان کرد: رژیم پهلوی امام راحل را در چنین روزی در سال ۴۳ به ترکیه تبعید می‌کند که این توطئه آمریکا بود و در ۲۸ مرداد با کودتایی که کردند نگذاشتند ملت ایران دولت و نظام خود را تعیین کند.

حضور دانشجویان در لانه جاسوسی، نقشه های آمریکا را نقش بر آب کرد

وی با اشاره به اینکه دشمنان از همان روزهای اول پیروزی انقلاب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شروع به کارکردند، افزود: با حضور دانشجویان پیرو خط امام در لانه جاسوسی نقشه‌هایشان در همان شروع به کار نقش بر آب شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تأکید کرد: مردم در کنار امام راحل باروحیه انقلابی و متکی به ایمان و کمک حضرت ولی‌عصر(عج) توانستند انقلاب اسلامی ایران را پیروز کنند.

وی ادامه داد: شک نداشته باشید که با اتکا به امام راحل و مقام معظم رهبری و حضور ملت در برابر دشمنان انقلاب مانند چهل سال گذشته هستیم.

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی بابیان اینکه دانشجویان خط امام بدون هیچ وسیله لانه جاسوسی را اشغال کردند و امروز بعد از چهل سال که از انقلاب می‌گذرد شاهد تحریم‌های جدیدش در ۱۳ آبان ماه هستیم، خاطرنشان کرد: این تحریم‌ها به نظر من برای مردم ایران و مردم دیگر کشورهای دنیا پیام دارد که ملت ایران پیمانه امریکای جنایتکار را شکسته است.

امروز در سراسر دنیا ملت‌های بیدار در مقابل آمریکا ایستادند

وی اضافه کرد: چه کسی جرئت داشت تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و قبل از اشغال لانه جاسوسی به آمریکا بی‌احترامی کند اما امروز در سراسر دنیا ملت‌های بیدار در مقابل آمریکا ایستادند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با تأکید بر اینکه برخی از دولت‌هایی که سرسپرده خود آمریکا هستند در برابر توطئه‌های اخیر این ترامپ دیوانه در برابر ملت ایران ایستادند.

ایران  از اول انقلاب تاکنون در تحریم است

وی بیان کرد: ما از اول انقلاب تاکنون در تحریم بودیم تحریم مختصر به یک، دو یا سه سال گذشته و یا۱۰ سال گذشته نیست، تحریم‌ها برای ملت ایران فرصتی‌های زیادی را ایجاد کرد.

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به اینکه  اگر تحریم‌ها نبود در زمان حاضر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی این‌قدر نبود، گفت: اگر تحریم‌ها نبود ما هم‌اکنون وابسته بودیم و به فکر تولید گندم، برنج و … نبودیم.

وی تصریح کرد: تحریم‌ها باعث شد که فرزندان عزیز انقلاب، سپاه پاسداران به فکر تولید سلاح، موشک و … باشند و توانستیم در کمترین زمان جواب دو عملیات توریستی در مجلس و اهواز را بدهیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان بابیان اینکه مسئولان نظام باید نگاهشان به این ملت باشد نه به بیرون، تأکید کرد: باید از تحریم‌ها و از این فشارها به‌عنوان یک فرصت استفاده کنیم نه اینکه این تحریم‌ها و فشارها برای فشار به مردم و پذیرش مذاکره بدانیم.

وی اظهار کرد: دشمنان اسلام و ایران جمعیت چندنفری از اعتراضات مردم را به‌صورت گسترده پوشش می‌دهند اما این جمعیت چند ده‌هزارنفری راهپیمایی 13 آبان و چندین میلیونی اربعین را پوشش نمی‌دهند.

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب پیرامون اینکه که دشمنی آمریکا را فراموش نکنید، عنوان کرد: امام خامنه‌ای بارها تأکید کردند که فریب لبخند دشمن را نخورید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد