صفحه اصلی » مقاومت » وجود تفکر بسیجی و گسترش آن باعث ایجاد امنیت و پیشبرد اهداف انقلاب است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان(عج):

وجود تفکر بسیجی و گسترش آن باعث ایجاد امنیت و پیشبرد اهداف انقلاب است

حجت الاسلام رحمت الله صادقی گفت: محدود نبودن در چهارچوب زمان و مکان و کار و تلاش در همه عرصه ها و به صورت شبانه روزی از شاخصه های یک بسیجی است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت السلام رحمت الله صادقی در دیدار با جمعی از مسئولان دوایر دولتی در استان اصفهان با اشاره به تدبیر امام راحل(ره) در خصوص پایه گذاری بسیج اظهارکرد: وجود تفکر بسیجی و گسترش آن باعث ایجاد امنیت و پیشبرد نظام و انقلاب است و هرجا این تفکر وجود نداشته باشد، نظام دچار مشکل و کاستی می شود.

وی با اشاره به شاخصه های بسیج و بسیجی گری افزود: هیچ محدودیتی در جذب و ورود افراد به بسیج وجود ندارد و در این خصوص در به روی تمام اقشار جامعه باز است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) با اشاره به کار و تلاش بدون توقع و چشم داشت بسیجیان به کارهای اثرگزار و خالصانه آنان در زمان جنگ گفت: محدود نبودن در چهارچوب زمان و مکان و کار و تلاش در همه عرصه ها و بصورت شبانه روزی از دیگر شاخصه های بسیجیان است.

صادقی تصریح کرد: ولایت مداری، ولایت پذیری، گوش به فرمان و تابع اوامر رهبری بودن و نه خود اجتهادی از دیگر خصایص و ویژگی های بسیجی می باشد.

وی ضمن بیان شاخصه های معنوی بسیجیان به الگو بودن آنان و تفکر بسیج برای جنبش های منطقه به خصوص حزب الله لبنان به دام ها و بسترهای شیطان در دنیای امروز اشاره کرد و ادامه داد: وقتی کسی در این شرایط بسیجی و حزب اللهی می شود مانند عماد مغنیه در لبنان و شهید مدافع حرم محسن حججی در ایران بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد