صفحه اصلی » مقاومت » تحقق عملی شعار مرگ بر آمریکا با انجام فعالیت‌های جهادی در جامعه/ ارائه خدمات بهداشتی در مناطق حاشیه ای شهر اصفهان

فرمانده حوزه بسیج ۱۷ مقداد اصفهان مطرح کرد؛

تحقق عملی شعار مرگ بر آمریکا با انجام فعالیت‌های جهادی در جامعه/ ارائه خدمات بهداشتی در مناطق حاشیه ای شهر اصفهان

فرمانده حوزه بسیج ۱۷ مقداد اصفهان گفت: این حوزه بسیج در چند سال اخیر با توجه به تأکیدات رهبر انقلاب در عرصه خدمت‌رسانی، همتی مضاعف‌تر از گذشته داشته است و تلاش کردیم خدماتی در حوزه بهداشت و سلامت با تعاملاتی که با مجموعه بسیج دانشجویی و بسیج جامعه پزشکی داشته، در مناطق حاشیه شهر اصفهان ارائه کنیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۵

سروان سید حسن هاشمی در حاشیه برگزاری اردوی جهادی در حرم مطهر زینبیه اصفهان در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه یکی از بزرگ‌ترین آرمان‌ها و آرزوهای امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب در نظام این بود که ما بتوانیم خدمت صادقانه به مردم داشته باشیم، اظهار کرد: بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های کشور و رهبر و مردم دغدغه اقتصادی و کمک و خدمت به مردم و به‌ویژه مردمی که در مناطق آسیب‌پذیر و محروم حضور دارند.

فرمانده حوزه بسیج ۱۷ مقداد اصفهان گفت: منطقه‌های زینبیه، دارک و محلاتی مانند عمان سامانی، هشت متری و… جز مناطق آسیب‌پذیر است که ما از ابتدایی که مجموعه بسیج و سپاه در این منطقه حضورداشته تمام تلاششان این بوده که بتواند خدمات جهادی در این منطقه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه حوزه مقداد در چند سال اخیر با توجه به تأکیدات رهبر انقلاب در عرصه خدمت‌رسانی، همتی مضاعف‌تر از گذشته داشته است، افزود: تلاش کردیم خدماتی در حوزه بهداشت و سلامت با تعاملاتی که با مجموعه بسیج دانشجویی و بسیج جامعه پزشکی داشته ایم، در این منطقه ارائه کنیم.

هاشمی بیان کرد: یک گروه ۳۷ نفر از مجموعه دندان‌پزشکان، پزشکان عمومی و متخصص و مشاورین یک ماه گذشته طی دو روز در دارک برای خدمت‌رسانی حضور پیدا کرند.

وی بابیان اینکه مجدداً تصمیم گرفتیم در ایام ماه صفر و ۱۳ آبان که نماد استکبارستیزی است، بتوانیم خدماتی به مردم داشته باشیم، تصریح کرد: سعی کردیم با این فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم شعار مرگ بر آمریکا را جامه عمل بپوشانیم.

فرمانده حوزه بسیج ۱۷ مقداد اصفهان ادامه داد: دنبال این هستیم که در بلندمدت با برنامه‌ریزی از ظرفیت‌های بسیج دانشجویی، هیئت‌های مذهبی، شهرداری و سایر دستگاه‌های این منطقه برای خدمت صادقانه استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی، تأمین سبد کالا و نیازهای مردم، آموزش، امورات مشاوره و … بتوانیم در این منطقه خدمات را به مردم ارائه کنیم، تأکید کرد: به دنبال یک طرح ارائه خدمات و فعالیت‌های جهادی بلندمدت پنج‌ساله هستیم که با اخذ مجوز هیئت رزمندگان شمال شرق اصفهان را ایجاد کنیم.

سروان هاشمی اضافه کرد: در سیاست‌گذاری این هیئت، تأسیس قرض‌الحسنه و خیریه و جمع‌کردن افرادی که توان مالی و ارائه خدمات به‌صورت یک مجمع خیرین داشته باشیم.

وی بابیان اینکه این مجمع خیرین پشتیبان هیئت رزمندگان و فعالیت‌های جهادی است، اظهار کرد: با پشتوانه‌ای مانند همین مجمع و هیئت رزمندگان بتوانیم حرکت‌های جهادی متعددی در حوزه‌های مختلف خدمات داشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد