صفحه اصلی » اجتماعی » فعالیت‌های جهادی باید فرهنگ شود/ همدلی و درک یکدیگر نیاز جامعه امروز

مسئول نمایندگی بسیج دانشجویی اصفهان:

فعالیت‌های جهادی باید فرهنگ شود/ همدلی و درک یکدیگر نیاز جامعه امروز

مسئول نمایندگی بسیج دانشجویی اصفهان با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی باید فرهنگ شود، گفت: باید نگرش‌هایی در جامعه ایجاد شود که هر کس فقط به دنبال منافع شخصی خود نباشد و منافع دیگر مردم هم برایش ارزش داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۵

حجت‌الاسلام روح‌الله بیاتی در گفت‌وگو با صاحب نیوز گفت: کشور ما در شرایط سختی قراردارد، از طرفی زیر فشارهای بین‌الملل و تحریم‌ها و از طرفی وضعیت معیشت مردم دچار مشکل شده است.

مسئول نمایندگی ولی قثیه ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان اظهار کرد: باید نگرش‌هایی در جامعه ایجاد شود که هر کس فقط به دنبال منافع شخصی خود نباشد و منافع دیگر مردم هم برایش ارزش داشته باشد.

وی بابیان اینکه چنین حرکت‌ها و فعالیت‌های جهادی باید فرهنگ شود، تأکید کرد: اردوهای جهادی و جهادی کار کردن، کمک می‌کند که کشور از این وضعیت نجات پیدا کند.

حجت‌الاسلام بیاتی افزود: به همدلی و درک یکدیگر در جامعه نیاز داریم و این فعالیت‌های جهادی یک الگویی است که اقشار مختلف جامعه می‌توانند از این الگو استفاده کنند و باید برای کمک به مردم و کشورمان از رسیدن به مادیات کوتاه بیاییم،

وی با تأکید بر اینکه ارائه خدمات رایگان شاید همیشه ممکن نباشد، بیان کرد: می‌توان از افرادی که وضع مالی خوبی ندارند برای ارائه خدمات کمتر هزینه دریافت کنیم.

مسئول نمایندگی بسیج دانشجویی اصفهان اضافه کرد: با دید کمک به مردم اگر به این‌گونه حرکات نگاه کنیم، متوجه ارزش آن می‌شویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد