صفحه اصلی » مقاومت » محبت مردم به نظام اسلامی کم نشده است/ شکست دشمن نتیجه اعتماد مردم به نظام

در دیدار نماینده ولی‌فقیه در سپاه اصفهان با آیت‌الله مظاهری مطرح شد؛

محبت مردم به نظام اسلامی کم نشده است/ شکست دشمن نتیجه اعتماد مردم به نظام

آیت‌الله‌العظمی حسین مظاهری گفت: بسیج یعنی پشتوانه نظام، نظام جمهوری اسلامی که همان اسلام است و الحمدالله همیشه در این ۴۰ سال ولایت‌فقیه به بسیج می‌بالیده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت‌الله‌العظمی حسین مظاهری در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) اصفهان اظهار کرد: این پست حساس را به شما تبریک می گویم و امیدوار هستم دست عنایت امام زمان (عج) بر سر شما باشد و آنچه مرضی آن حضرت است در این پست برای شما پیش آید.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر اینکه بسیج یعنی پشتوانه نظام، نظام جمهوری اسلامی که همان اسلام است و الحمدالله همیشه در این ۴۰ سال ولایت‌فقیه به بسیج می‌بالیده است، گفت: بالاترین افتخار برای بسیج و برای این پست حساس شما، پشتیبان ولایت‌فقیه بودن است.

وی با اشاره به توصیه‌های حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر شناخت وظیفه و عمل به آن بیان کرد: در این پست حساس همواره توصیه حضرت امام (ره) را مدنظر داشته باشید.

این مرجع تقلید افزود: خواهش دیگر بنده از شما این است که این اتحاد و برادری را در مجموعه‌های خود به وجود بیاورید و از اختلاف که همه‌چیز را از بین می‌برد دوری‌کنید و به هراندازه می‌توانید در مجموعه‌هایتان رفع اختلاف کنید.

آیت‌الله مظاهری تصریح کرد: امیدوار هستیم که یک سازندگی خوبی که مورد رضایت و پسند امام زمان (عج) باشد بتوانید ایجاد کنید و دل مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را به دست آورید.

وی افزود: بنده دلم خیلی می‌سوزد و ناراحت می‌شوم که حرف مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را نمی‌شنویم و فقط اظهار ارادت می‌کنیم البته نه اینکه اظهار ارادتمان دروغ باشد نه اظهار ارادتمان واقعی است اما این شناخت وظیفه و عمل کردن به وظیفه و شنیدن حرف ایشان به‌طور ۱۰۰ درصد ضربه خورده است.

رئیس حوزه علمیه اصفهان تأکید کرد: خوشحال هستم از اینکه می‌بینم محبت مردم به نظام همان است که اگر دوباره رفراندومی برگزار شود، مردم همان رأیی را به این نظام می‌دهند که اول داده بودند.

نتیجه شکست دشمن اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است

حجت‌الاسلام صادقی در این دیدار اظهار داشت: ما و مجموعه همکارانمان همچون گذشته بر سر عهد و پیمان خود هستیم و همواره پشتیبان ولایت‌فقیه بوده و در این راستا تا پای جان ثابت‌قدم می‌مانیم.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) بابیان اینکه دشمن با تمام تبلیغات و تلاش‌هایش در روز ۱۳ آبان شکست خورد تأکید کرد: در این روز مردم باوجود همه‌ی ناملایمات و سختی‌ها که در این ایام شاهد آن هستیم به میدان آمدند که این، نتیجه اعتماد مردم به این نظام است.

وی تأکید کرد: ما می‌بینیم که انصافاً نسل امروز از نسل اول انقلاب خیلی پای کارتر و ولایی‌تر هستند و این امر در فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) نیز به‌وضوح دیده می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد