صفحه اصلی » سیاسی » بالغ بر ۳ میلیون نفر در استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند/ موظف به پیگیری حقوق بانوان در عرصه های مختلف هستیم

فرماندار اصفهان:

بالغ بر ۳ میلیون نفر در استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند/ موظف به پیگیری حقوق بانوان در عرصه های مختلف هستیم

فرماندار اصفهان با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور ما را بانوان تشکیل می دهند، گفت: از بدو انقلاب تاکنون، حضور بانوان در عرصه های گوناگون بسیار چشمگیر بوده است و ما موظفیم حقوق آنان را در بخش های مختلف، با جدیت پیگیری کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد رضوانی  در جلسه کمیته بانوان شهرستان که پیرامون پوشش بیمه زنان خانه دار و بازنشستگی آنان برگزار شد، با اشاره به بدهی های دستگاه های مختلف به سازمان تأمین اجتماعی، خاطرنشان کرد: باتوجه به مشکلات اقتصادی موجود بالاخص مشکلات سازمان های تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی، تحت پوشش داشتن حدود 3 میلیون و 300 نفر در استان اصفهان، امر بسیار دشواری است.

فرماندار اصفهان افزود: سازمان تأمین اجتماعی تاکنون همکاری و همراهی خوبی را با دستگاه های مختلف شهرستان داشته که اقدامات این سازمان، شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور ما را بانوان تشکیل می دهند، عنوان کرد: از بدو انقلاب تاکنون، حضور بانوان در عرصه های گوناگون بسیار چشمگیر بوده است و ما موظفیم حقوق آنان را در بخش های مختلف، باجدیت پیگیری کنیم.

رضوانی گفت: امیدواریم با تلاش همه بانوان بتوانیم در آینده نزدیک، شاهد ارتقاء کیفی و کمی حقوق آنان در سطوح مختلف باشیم.

محمد گورابی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان در این جلسه، به برخی اقدامات عمده صورت گرفته توسط سازمان تأمین اجتماعی در دولت تدبیر و امید، اشاره کرد و گفت: توسعه، گسترش و بهسازی فضاهای درمانی به عنوان یکی از اقدامات مثبت صورت گرفته در دولت تدبیر و امید بوده است.

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان افزود: تحولات آی تی در سازمان تأمین اجتماعی، از دیگر اقدامات مثبتی بوده که با انجام و ارائه خدمات الکترونیکی، منجر به کاهش بخش عمده ای از هزینه ها شده است.

وی تصریح کرد: ارتقاء و انتصاب کارکنان تأمین اجتماعی به صورت علمی انجام می شود و شایسته سالاری اصل و مبنی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد