صفحه اصلی » فناوری اطلاعات » نمایشگاه اتوکام امسال متفاوت تر شده است/ حضور بالغ بر 100 استارتاپ در این نمایشگاه

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان:

نمایشگاه اتوکام امسال متفاوت تر شده است/ حضور بالغ بر 100 استارتاپ در این نمایشگاه

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان گفت: با شرایطی که شرکت نمایشگاه اصفهان در نمایشگاه اتوکام امسال ایجاد کرد، تصمیم گرفتیم فضایی در اندازه یک سالن را به کسب و کارهای نوپا از حوزه‌های مختلف اختصاص دهیم.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

محمد اطرج  در گفت و گو با صاحب نیوز  اظهار کرد: شعار نمایشگاه اتوکام امسال اصفهان «توسعه اقتصاد دیجیتال با توان ایرانی» انتخاب شده است بنابراین با توجه به اینکه فعالان صنعت کامپیوتر و اتوماسیون اداری در سال جاری با مشکلات اقتصادی بسیاری دست به گریبان بوده‌اند، سعی داشتیم تغییرات ساختاری ویژه‌ای را نیز در نمایشگاه ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: با شرایطی که شرکت نمایشگاه اصفهان ایجاد کرد، تصمیم گرفتیم فضایی در اندازه یک سالن را به کسب و کارهای نوپا از حوزه‌های مختلف اختصاص دهیم.

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم حدود ۱۰۰ استارتاپ در حوزه‌های مختلف از جمله ساخت بازی، تجارت الکترونیک، شهر هوشمند، پلت‌فرم و… در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه از ماه‌ها قبل تیم‌های مختلفی فعالیت خود را برای سازماندهی و برنامه‌ریزی نمایشگاه اتوکام اصفهان آغاز کرده‌اند، افزود: تفاوت این نمایشگاه با نمایشگاه سال گذشته این است که در اتوکام ۹۶ تمامی استارتاپ‌ها در در نقاط مختلفی به صورت پراکنده استقرار یافته بودند اما امسال یک مکان مشخص برای این کسب و کارها پیش‌بینی کرده و اختصاص داده‌ایم.

اطرج خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وزارت ارتباطات نیز تاکید دارد که فعالان حوزه برنامه‌نویسی در سریع‌ترین زمان ممکن مشغول به کار شوندفضایی را نیز برای کسب و کارهای جدید را فراهم کرده ایم. انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!