اطرج
۱۷:۲۲ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان:

نمایشگاه اتوکام امسال متفاوت تر شده است/ حضور بالغ بر ۱۰۰ استارتاپ در این نمایشگاه

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان گفت: با شرایطی که شرکت نمایشگاه اصفهان در نمایشگاه اتوکام امسال ایجاد کرد، تصمیم گرفتیم فضایی در اندازه یک سالن را به کسب و کارهای نوپا از حوزه‌های مختلف اختصاص دهیم.

محمد اطرج  در گفت و گو با صاحب نیوز  اظهار کرد: شعار نمایشگاه اتوکام امسال اصفهان «توسعه اقتصاد دیجیتال با توان ایرانی» انتخاب شده است بنابراین با توجه به اینکه فعالان صنعت کامپیوتر و اتوماسیون اداری در سال جاری با مشکلات اقتصادی بسیاری دست به گریبان بوده‌اند، سعی داشتیم تغییرات ساختاری ویژه‌ای را نیز در نمایشگاه ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: با شرایطی که شرکت نمایشگاه اصفهان ایجاد کرد، تصمیم گرفتیم فضایی در اندازه یک سالن را به کسب و کارهای نوپا از حوزه‌های مختلف اختصاص دهیم.

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم حدود ۱۰۰ استارتاپ در حوزه‌های مختلف از جمله ساخت بازی، تجارت الکترونیک، شهر هوشمند، پلت‌فرم و… در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه از ماه‌ها قبل تیم‌های مختلفی فعالیت خود را برای سازماندهی و برنامه‌ریزی نمایشگاه اتوکام اصفهان آغاز کرده‌اند، افزود: تفاوت این نمایشگاه با نمایشگاه سال گذشته این است که در اتوکام ۹۶ تمامی استارتاپ‌ها در در نقاط مختلفی به صورت پراکنده استقرار یافته بودند اما امسال یک مکان مشخص برای این کسب و کارها پیش‌بینی کرده و اختصاص داده‌ایم.

اطرج خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وزارت ارتباطات نیز تاکید دارد که فعالان حوزه برنامه‌نویسی در سریع‌ترین زمان ممکن مشغول به کار شوندفضایی را نیز برای کسب و کارهای جدید را فراهم کرده ایم. انتهای پیام/