صفحه اصلی » سیاسی » قوه قضائیه با تربیت کنندگان مفسدان اقتصادی برخورد کند

امام جمعه فریدونشهر:

قوه قضائیه با تربیت کنندگان مفسدان اقتصادی برخورد کند

امام جمعه فریدونشهر ضمن تشکر از برخورد دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی، خواستار برخورد محکم با کسانی شد که بستر را برای رشد و فعالیت مفسدان اقتصادی فراهم کرده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۸/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته فریدونشهر با قدردانی از برخورد محکم قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی و اعدام دو تن از برهم‌زنندگان اقتصاد کشور، خواستار برخورد دستگاه قضا با کسانی شد که این مفسدان در دامن آن‌ها رشد کردند.

خطیب جمعه فریدونشهر با اشاره به وجود دانه درشت‌هایی در سیستم اقتصادی کشور که با معیشت و زندگی مردم بازی می‌کنند، از لزوم برخورد قاطعانه با کسانی سخن گفت که بستر رشد و فعالیت امثال سلطان سکه و سایر مفسدان اقتصادی را در کشور فراهم کردند.

وی گفت: تاکنون با مسئولان فاسد با تسامح برخورد شده است و اکنون باید عاملان نابسامانی اقتصادی در کشور شناسایی و مسئولان مرتبط با ایشان و مقصر در به وجود آمدن این وضعیت به اشدّ مجازات برسند.

امام جمعه فریدونشهر در بخش دیگری از سخنان خود از شکست رژیم صهیونیستی در مقابل جنبش مقاومت حماس در باریکه غزه سخن به میان آورد و با اشاره به شکست‌های گذشته 33 روزه، 22 روزه و 11 روزه اسرائیل، این شکست‌ها را نشانه ضعیف شدن این رژیم منحوس و علایمی از نابودی آن دانست.

حجت‌الاسلام شامحمدی درخواست آتش بس توسط رژیم صهیونیستی بعد از حدود تنها دو روز جنگ با جبهه مقاومت را حامل پیام‌های مثبتی برای جبهه مقاومت عنوان کرد.

خطیب جمعه فریدونشهر در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج، بسیج را نیروی آماده و فداکار کشور برای خدمت به مردم و ولایتمداری تعریف کرد که با وقت، سرمایه، قلم و تمام توان برای بهبود شرایط جامعه تلاش می‌کند و این تعریف را تنها منحصر به اعضای سازمان بسیج ندانست.

وی اظهار کرد: همه مردم کشور که برای پیشرفت کشور تلاش می‌کنند، با حضور خود در راهپیمایی‌ها و انتخابات مشت بر دهان دشمن می‌کوبند، در حوادث و سوانح به یاری هم وطنان خود می‌شتابند و با دشمنان کشور و نظام مبارزه می‌کنند حتی اگر نامشان در لیست بسیجیان نباشد، بسیجی هستند.

امام جمعه فریدونشهر با تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع)، ائمه اطهار را بهترن چراغ برای هدایت انسان‌ها عنوان کرد و گفت: هرگاه جامعه از حضور امام هدایتگر خالی شد، پلیدی آن را فراخواهد گرفت.

حجت الاسلام شامحمدی در سخنان خود گریزی هم به سبک زندگی اسلامی زد و با بیان این که زندگی اسلامی به ندرت در جامعه و در بین خانواده‌ها مشاهده می‌شود، گفت: زندگی کردن به شیوه الهی می‌تواند بسیاری از مشکلات جامعه را حل کند و انسان را در مسیر رشد و تعالی قرار دهد.

خطیب جمعه فریدونشهر سفارش اسلام به زندگی گروهی اعمّ از عبادت گروهی همچون تأکید فراوان بر اقامه نماز به صورت جماعت، فعالیت‌های اقتصادی گروهی و غیره را نمونه‌ای از راه و روش زندگی به سبک اسلامی دانست که با انجام آن سطح زندگی مردم ارتقاء پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد