صفحه اصلی » اجتماعی » شهید حججی از فعالان عرصه کتابداری بود/ پیشرفت و ارتقای جامعه وابسته به مطالعه کتاب است

معاون استاندار اصفهان:

شهید حججی از فعالان عرصه کتابداری بود/ پیشرفت و ارتقای جامعه وابسته به مطالعه کتاب است

فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد گفت: ما باید از مناسبت روز کتابخوانی استفاده می کنیم تا الگوهای موفق کتاب خوانی را معرفی کنیم و ترویج دهیم که یکی از این افراد شهید محسن حججی، از فعالان عرصه  کتابداری است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛  مجتبی راعی دقایقی پیش در آیین بزرگداشت روز کتاب، کتاب خوانی و کتابدار اظهارکرد: هر چه برای کودکان و نوجوان تلاش بیشتری کنیم و فرصتی را برای مطالعه و آشنایی آن ها با کتاب فراهم کنیم، جامعه خودمان را بیمه کردیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد ادامه داد: کتاب تنها چیزی است که می تواند ما را در جهت کمال کمک کند؛ چرا که سعادت، پیشرفت و ارتقای جامعه را مرهون دانش و خردی هستیم که بر اساس مطالعه انجام می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ما از این ایام کتابخوانی استفاده می کنیم تا الگوهای موفق کتاب خوانی را معرفی کنیم و ترویج دهیم که یکی از این افراد شهید محسن حججی، از فعالان عرصه  کتابداری است.

راعی تصریح کرد: همگان باید به این باور برسند که واقعا نیازمند کتاب و مطالعه هستند.

فرماندار نجف آباد در ادامه اعلام کرد: در سطح شهرستان ۲۱ کتابخانه عمومی وجود دارد و همچنین ما در این شهرستان کتابخانه تخصصی کودکان و روشن دلان هم داریم.

به گفته راعی، تعداد عنوان کتاب موجود در کتابخانه های عمومی شهرستان که ۱۳۰ هزار جلد است پاسخگو نیست و باید از تمام ظرفیت ها برای ترویج این فرهنگ مهم تلاش کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!