636378904768254904
۱۵:۳۶ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱

فرمانده نیروی انتظامی اصفهان خبرداد؛

اعدام عامل شهادت مامور فرماندهی انتظامی اصفهان/ اقدام قاطع پلیس در مقابل برهم زنندگان نظم و امنیت

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اقدام قاطع پلیس در مقابل برهم زنندگان نظم و امنیت، گفت: بی‌تردید یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی، برخورد با قاچاقچیان، مخلان نظم عمومی، اشرار و اراذل و اوباش است.

سردار مهدی معصوم بیگی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به اعدام قاتل یکی از نیروهای انتظامی، اظهار کرد: این فردی که صبح روز گذشته در شیراز اعدام شد در اواخر سال ۹۵ به‌صورت مسلحانه به یکی از بانک‌های اصفهان دستبرد زد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: سارقان به یکی از بانک‌های اصفهان به‌قصد سرقت مسلحانه حمله می‌کنند که در آن درگیری، یکی از همکاران ما به شهادت می‌رسد و این فرد تحت تعقیب نیروی انتظامی بود.

وی ادامه داد: نیروهای پلیس طی عملیاتی این فرد را دستگیر کرد و صبح روز گذشته پس از اقدامات قضایی در شیراز اعدام شد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اقدام قاطع پلیس در مقابل برهم زنندگان نظم و امنیت، تأکید کرد: برخورد پلیس با قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی قاطع است و نیروی انتظامی با قاطعیت تمام با این افراد برخورد می‌کند.

وی بیان کرد: بی‌تردید یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی، برخورد با قاچاقچیان، مخلان نظم عمومی، اشرار و اراذل بوده و اعلام کردیم تحرک این افراد به‌عنوان خط قرمز‌ها نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/