صفحه اصلی » سیاسی » رییس جمهور سر قول خود  برای جاری شدن زنده رود نبوده است/ از سپاه می خواهیم زاینده رود را در استان جاری کند

نماینده مردم فلاورجان:

رییس جمهور سر قول خود  برای جاری شدن زنده رود نبوده است/ از سپاه می خواهیم زاینده رود را در استان جاری کند

نماینده مردم فلاورجان گفت: زاینده رود خشک، مردم را مأیوس کرده و رییس جمهور هم سر قول خود  برای جاری شدن  این رود نبوده است لذا چون به دولت امیدی نیست از فرمانده سپاه پاسداران می خواهیم که نسبت به جاری شدن این رود اقدام کنند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سید ناصر موسوی لارگانی پیش از ظهر امروز در امروز در کنکره ملی سرداران و 1400 شهید  خط شکن شهرستان فلاورجان  ضمن تبریک میلاد حضرت پیامبر وامام صادق (ع) و هفته وحدت اظهار کرد: مسئولان باید حق شهدای کشور را در نظر بگیرند من به عنوان یک مطلع شهادت می دهم هر جا مدیران دولتی سستی کرده اند سپاه پاسداران راهکشا بوده است.

وی ادامه داد: زاینده رود خشک، مردم را مأیوس کرده و رییس جمهور هم سر قول خود  برای جاری شدن  این رود نبوده است لذا چون به دولت امیدی نیست از فرمانده سپاه پاسداران می خواهیم که نسبت به جاری شدن این رود اقدام کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به ترامپ دیوانه می گوییم همانطور که  که جواب مرتجعین منطقه ای را دادیم، جواب تو را هم می دهیم.

وی با بیان اینکه سرانه ورزشی در استان اصفهان پایین است، خاطرنشان کرد:خواهش می کنیم ورزشگاهی در این  شهرستان ساخته شود تا جوانان آن بتوانند از آن استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد