صفحه اصلی » سیاسی » برخی مسئولان نان انقلاب را می خورند و رویای غرب در سر دارند/ نتیجه تفکر لیبرالی فساد در اقتصاد کشور است

امام جمعه باغبهادران:

برخی مسئولان نان انقلاب را می خورند و رویای غرب در سر دارند/ نتیجه تفکر لیبرالی فساد در اقتصاد کشور است

امام جمعه باغبهادران گفت: برخی از مسئولان در فکرشان رویای غرب و زندگی غربی هنوز وجود دارد، چنین شخصی به درد این نظام نمی خورد چراکه نتیجه تفکر لیبرالی توقف بعضی فعالیت های اقتصادی و تعطیل شدن بعضی از کارخانه ها و فساد اقتصادی در کشور است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه باغبهادران اظهار کرد: وقنی انسان قدر نعمت های زندگی خود را نداند به چیزهایی که دیگران دارند  چشم می دوزد و حسرت آنها را می خورد.

وی افزود: وقتی انسان ارزش واقعی خود را نمی داند و ارزش را در مسائل مادی بداند همیشه به دنبال آنچه برایش ارزش است می رود و در نتیجه با کمبودهای مادی احساس ناراحتی می کند و از اینکه دیگران اندوخنه مالی زیادی دارند و او ندارد غصه می خورد و همیشه دست و پا می زند تا به مادیات برسد.

امام جمعه باغبهادران با اشاره به کشتار بی رحمانه مردم مظلوم یمن و سکوت جوامع بشری در این خصوص متذکر شد: امروز دیگر زمان سکوت در برابر ظلم نیست و هرکسی سکوت کند خیانت کرده است و مسئولی که می تواند صدای مطلومان را به عالم برساند، اگر نرساند شک نکند که خیانت به اسلام کرده است.

وی با توجه به فرارسیدن هفته بسیج خاطرنشان کرد: تفکر بیسج یعنی منفعل نشدن در برابر مستکبران و زانو نزدن در برابر آنان که البته در جریان سفر اخیر وزیر امور خارجه انگلیس که با طلبکاری از نظام صورت گرفت این پیام را به همه ثابت کرد که اگر تفکر بسیجی در رفتارهای دیپلمات های ما بود این طور جسارت نمی کردند.

خطیب نماز جمعه باغبهادران برخی از مسئولان داخلی با نان انقلاب رویای غرب در سر دارند، تصریح کرد: برخی از مسئولان در فکرشان رویای غرب و زندگی غربی هنوز وجود دارد، چنین شخصی به درد این نظام نمی خورد چراکه نتیجه تفکر لیبرالی توقف بعضی فعالیت های اقتصادی و تعطیل شدن بعضی از کارخانه ها و فساد اقتصادی در کشور است.

وی با توجه به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا نسبت به ملت ایران که آنها را تروریست خوانده است، یادآور شد: رئیس جمهور احمق آمریکا ملت ایران را تروریسم خوانده و حاکمان عربستان را تمجید کرده، بله وقتی گاو شیرده شما در تغذیه سلاح و کشتار مردم دنیا، عربستان است و ایران در برابر شما ایستاده است، باید ایران را این گونه خطاب کنید.

امام جمعه باغبهادران تاکید کرد: فراموش نکنیم که تفکر بسیجی یعنی مبارزه با تفکر لیبرالی و غرب گرایی و تربیت نیروهای انقلابی برای اداره کشور و امروز همه ما باید گوش به فرمان رهبر عزیز انقلاب در درون نظام سعی بر حفظ وحدت و انسجام در مقابل دشمنان داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!