صفحه اصلی » استان » نائین » روحیه بسیجی و انقلابی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی موثر و مهم است

کارشناس حوزه و دانشگاه:

روحیه بسیجی و انقلابی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی موثر و مهم است

کارشناس حوزه و دانشگاه گفت: روحیه بسیجی و انقلابی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی موثر و مهم است

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۱ - شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛  حجت الاسلام علی حبیبی در همایش پیاده روی خانوادگی هفته بسیج گفت: از آرمان‌های امام خمینی (ره) حاکمیت مستضعفین و بندگان شایسته خدا بر روی زمین بود.

کارشناس حوزه و دانشگاه گفت: از ویژگی‌های امام خمینی (ره) روحیه استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان در سرتاسر جهان بود وحکومت را وسیله‌ای برای تحقق عدالت می‌دانست و معتقد بود تحقق عدالت بدون سرکوب کردن مستکبران و چپاولگران میسّر نخواهد شد.

وی ضمن تبریک و اشاره به تقارن هفته بسیج با هفته وحدت افزود: امروز وظیفه ما است تا از این آرمان به خوبی مواظبت کنیم و تقارن هفته بسیج و وحدت برای نشر تفکر بسیجی در بستر وحدت و حمایت از مستضعفین بهترین فرصت برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) است چرا که معتقدیم روحیه بسیجی و انقلابی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی موثر و مهم است.

همچنین این کارشناس حوزه و دانشگاه در همایش پیاده روی خانوادگی به اهمیت ورزش از دیدگاه اسلام اشاره کرد و برگزاری همایش‌های پیاده روی خانوادگی را در گسترش ورزش و تامین سلامتی بسیار موثر دانست.

حبیبی گفت: ورزش در سلامتی، نشاط، شادابی و پرکردن اوقات فراغت به روش مفید و عنصر پیش گیرنده بیماری‌های جسمی و روانی نقش بسزایی دارد.

همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مردمان بافران نایین از حسینیه بافران شروع و پس از حرکت به سمت یخچال سنتی این شهر تا گلزار شهدای بافران ادامه داشت که تجدید با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهدا از برنامه‌های این همایش بود.

در این مراسم طی قرعه کشی از ۱۶ نفر با اهدای جوایز تقدیر شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!