صفحه اصلی » مقاومت » آمریکا، منافقین و سلطنت‌طلب‌های خبیث را برای ضربه زدن به کشور متحد کرده است/ راه‌حل برون‌رفت از مشکلات را باید در قرآن و عترت جستجو کرد

سردار فدوی:

آمریکا، منافقین و سلطنت‌طلب‌های خبیث را برای ضربه زدن به کشور متحد کرده است/ راه‌حل برون‌رفت از مشکلات را باید در قرآن و عترت جستجو کرد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: راه‌حل برون‌رفت از مشکلات را باید در قرآن و عترت جستجو کرد ولی برخی امروز فرمول‌هایی را اجرا می‌کنند که ربطی به دین ندارد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار علی فدوی شامگاه جمعه در برنامه‌ای از کنگره سرداران و ۱۴۰۰ شهید خط‌شکن شهرستان فلاورجان، در شهر قهدریجان بابیان اینکه با برگزاری این کنگره قرار است از شهیدانی یاد کنیم که به‌واقع عاشورایی عمل کردند و از امتحان الهی در راه یاری دین خدا سربلند و سرافراز بیرون آمدند، اظهار کرد: در روایتی داریم که شهید می‌تواند ۷۰ هزار از اهل‌بیت خود را و ۴۸۰ همسایه خود را نزد خداوند شفاعت کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برپایی این مراسم فرصتی است تا از شهدا بهره ببریم، زیرا بر اساس نص صریح قرآن شهدا زنده هستند و برای اینکه اثربخشی و کرامات خودشان را نشان بدهند ما را در این مجالس جمع می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهدایی که از منطقه فلاورجان به میدان جنگ رفتند، سرآمد همه شهدای کشور هستند، بیان کرد: دشمنان اسلام برای مقابله با انقلاب اسلامی دی‌ماه سال گذشته و مردادماه امسال متحد شدند و تمام امکانات خود را به کار گرفتند تا تعدادی از مردم را که در فشار زیاد قرار دارند به میدان بیاورند ولی بیشترین نفراتی که در یک شهر جمع کردند بر اساس آمار دقیق زیر دو هزار نفر بود.

سردار فدوی تصریح کرد: دشمنان ما به‌صورت علنی مطرح می‌کنند و به دنبال این هستند که مانع نفوذ انقلاب اسلامی در جهان شوند تا انقلاب اسلامی به آنان ضربه‌ای نزند و دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا همه تلاش خود را کردند و دو مجموعه خبیث منافقین و سلطنت‌طلب‌ها را برای ضربه زدن به کشور متحد کردند.

وی با تأکید بر اینکه یک شهید همانند شهید حججی به اذن خدا توطئه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند، اظهار کرد: مرحله دفاع را در جنگ به بهترین شکل پشت سر گذاشتیم و پس از جنگ در مقابل آمریکا و هم‌پیمانانشان به مرحله بازدارندگی رسیدیم و حداقل ده سال است که از مرحله بازدارندگی عبور کرده‌ایم دشمنی استکبار هیچ‌گاه کاسته نشده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه بابیان اینکه اگر می‌توانستند که اقدامی انجام دهند تاکنون انجام داده بودند، گفت: این وعده الهی است که هر فرد و یا ملتی خود را به قدرت لایزال الهی متصل کند، در برابر دشمنی‌های دشمنان نصرت و پیروزی خواهد داشت.

وی تأکید کرد: دیروز در مقابل خانه‌هایمان و امروز در هزاران کیلومتر فراتر از مرزها انقلاب با دشمن از خود دفاع می‌کنیم که این مایه عزت است و این عزت ادامه پیدا خواهد کرد.

سردار فدوی با تأکید بر اینکه متأسفانه برخی در درون حتی آنچه دشمن می‌بیند و به آن اذعان می‌کند را نمی‌بینند و شاید علت آن این باشد که در دریای اخلاص و پای‌کار بودن مردم غرق هستند، خاطرنشان کرد: راه‌حل برون‌رفت از مشکلات را باید در قرآن و عترت جستجو کرد ولی برخی امروز فرمول‌هایی را اجرا می‌کنند که ربطی به دین ندارد.

وی ادامه داد: غدیر خم و معرفی ولایت از جانب پیامبر اسلام (ص) یکی از نقطه عطف‌های بزرگ تاریخ اسلام است و ولایت‌فقیه استمرار ولایت معصوم (ع) است.

معاون هماهنگ‌کننده اضافه کرد: این مساله عامل موفقیت است زیرا تاریخ اسلام و تاریخ انقلاب گواه آن است که هرکجا از جامعه از امام خود پیر‌وی کند به فلاح و پیروزی دست پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد