صفحه اصلی » مقاومت » همدلی مداحان دو نسل قدیم و نوظهور از برنامه‌های سازمان بسیج مداحان است

رئیس سازمان بسیج مداحان اصفهان:

همدلی مداحان دو نسل قدیم و نوظهور از برنامه‌های سازمان بسیج مداحان است

رئیس سازمان بسیج مداحان استان اصفهان گفت: با توجه به این‌که طرز تفکر مداحان قدیمی و نوظهور متفاوت است لذا این سازمان برنامه‌های متفاوتی را برای نزدیکی خط فکری این دو نسل جامعه برنامه‌ریزی کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۹:۱۱ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۷

به گزارش صاحب نیوز مجید صابری درباره فعالیت‌های سازمان بسیج مداحان و برنامه‌های این سازمان اظهارکرد: یکی از برنامه‌های سازمان بسیج مداحان در برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تحقق فرامین مقام معظم رهبری در راستای اهداف مشخصی است.
وی درباره این اهداف تصریح کرد: جذب و سازماندهی، تربیت مداحان انقلابی و همیشه در صحنه در عرصه‌های انقلابی، اجتماعی و جهادی و وحدت و همدلی نسل قدیم و نسل جدید مداحان و هیئت‌های مذهبی از برنامه‌های این سازمان است.
رئیس سازمان بسیج مداحان استان اصفهان درباره تعامل این سازمان با قشر بسیج مداحان خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که طرز تفکر مداحان قدیمی و مداحان نوظهور متفاوت است لذا این سازمان برنامه‌های متفاوتی را برای نزدیکی خط فکری این 2 نسل جامعه برنامه‌ریزی کرده است.
وی ادامه داد: سازمان بسیج مداحان با برگزاری جلسات همدلی از یک طرف و از سوی دیگر با به کارگیری مداحان جوان برای تربیت و هدایت مداحانی که تازه به عرصه مداحی پای گذاشته‌اند در نظر دارد تا این قشر از جامعه را از انحرافات، آفت‌ها و خطراتی که در جامعه وجود دارد در امان بدارد.
صابری در پاسخ به این سوال که سازمان بسیج مداحان چه برنامه‌هایی برای آینده این قشر از جامعه در نظر دارد، بیان کرد: در این سازمان سعی بر این داشته‌ایم که پرورش مداحان با استعداد و دارای مهارت و توانایی را دستور کار تربیتی و آموزشی قرار دهیم.
رئیس سازمان بسیج مداحان استان اصفهان گفت: در همین ارتباط با جذب مداحان نوگل، نونهال و نوجوان و با آزمون‌های مداحی که از این عزیزان به عمل می‌آید در نظر داریم تا افراد مستعد را انتخاب کرده تا با پرورش آن‌ها در آینده در هئیت‌های مذهبی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد