صفحه اصلی » سیاسی » کسی از خارج نمی تواند مشکلات ما را حل کند/داعش با بی تقوایی در منطقه جنایت می کند

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی:

کسی از خارج نمی تواند مشکلات ما را حل کند/داعش با بی تقوایی در منطقه جنایت می کند

نائب رئیس اول مجلس گفت: مردم از ما می پرسند مقصر کیست که شاهد گرانی و تورم هستند و باید بدانیم کسی از خارج نمی تواند مشکلات ما را حل کند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۸ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ مسعود پزشکیان پیش از ظهر امروز در همایش ملی شهید مدرس اظهار کرد: ما به عنوان نمایندگان باید شهید مدرس را سرمشق خود قرار دهیم.
وی افزود: حضرت علی (ع) همه را به تقوی سفارش می کرد و هر چه در مقابل آن انجام شود خطا است.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت:این اوضاعی که ما داریم به خاطر تقوایی است که وجود ندارد و به زبان بیان می کنیم اما عمل نمی شود و چپ و راستش مشکل دارد.
پزشکیان با بیان اینکه هرکسی می گوید حق از من است در صورتی که ما باید خود را با حق تطبیق دهیم تصریح داشت: همه دعوت مردم توسط پیامبران به دلیل عبادت خد ا بود.
وی افزود: دو خصوصیتی که اگر ما نمایندگان و مردم در خود ایجاد کنیم که یکی دنبال دنیا راه نیفتیم تا قدرت به طرفش بیاید و دیگری داشتن تقوی است که اگر قدرت به دنبالش آمد او به سویش نرود.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی بیان داشت: چرا حق و باطل را نمی گوییم چون از پست و مسئولیتمان می ترسیم اما شهید مدرس اینگونه نبود و حب مسئولیت نداشت.

پزشکیان با اعلام اینکه کسی می تواند در برابر ظلم بایستد و از حق دفاع کند که آزاده باشد و مدرس آن را به ما گفته افزود: پست ها و قدرت ها به درد نمی خورد و بچه گانه است که کسی به خاطر پست ها خود را ببازد.
وی با اشاره به شهید مدرس افزود: در برابر ظلم باید بدون لکنت زبان و نترس بایستیم و این صفت شهید مدرس بوده است.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: چهل سال از انقلاب می گذرد و باید ببینیم مردم از ما چه میخواهند و می پرسند مقصر کیست که شاهد گرانی و تورم هستند و بدانیم کسی از خارج نمی تواند مشکلات ما را حل کند.
وی افزود: وای بر کسی که نمی داند و بیشتر از کوپن خود حرف می زند و نظرات ما که کارشناسی نبوده کشور را به این جا رسانده و ندانستن دور از تقوی است و مدرس انچه را می دانست در برابر دشمن به کار می بست.
داعش با بی تقوایی در منطقه جنایت می کند
پزشکیان با اشاره به بی تقوایی اظهار کرد: داعش فجیع ترین خیانت را در منطقه انجام می دهد و به دلیل باور غلط فکر می کنند به بهشت می روند.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید داشت: اگر نامه حضرت علی به مالک را اطاعت می کردیم کشورمان گلستان می شد و ساختاری درست کردیم که نمی دانیم از کجا آوردیم.
وی گفت: وصیت حضرت امام خمینی (ره) این بود که نگذاریم محرومان و مستصضعفان در زیر دست و پا از بین بروند و شرمنده خون شهدا نشویم و کسانی که می گویند شما چه کردید خودشان بگویند چه کرده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد