صفحه اصلی » سیاسی » رژیم آمریکا بزرگترین تروریست جهان است

امام جمعه نایین:

رژیم آمریکا بزرگترین تروریست جهان است

امام جمعه نایین گفت: ما به مردم آمریکا کاری نداریم، اما رژیم آمریکا خود بزرگترین تروریست جهان است

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۲ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۹

به گزارش صاحب نیوز؛حجت الاسلام سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته نایین در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی(ع) این شهر با اشاره به تحریم های آمریکا افزود: آمریکا که مدعی پیمان و قانون بود اکنون در راس قانون شکنی قرار گرفته و دوستان خود را تبدیل به دشمن کرده است. 

وی با اشاره به اینکه آمریکا ملت ایران را تروریسم خوانده است اظهار داشت: باید از آمریکا و اروپا قطع امید کرد زیرا اگر ما به وعده های دروغین آنها دل نبسته بودیم انرژی هسته ای را همانند موفقیت های دیگر در این کشور به رشد رسانده بودیم.

امام جمعه نایین با تاکید بر اینکه آمریکا نشان داده به دنبال منافعی از نوع سرمایه داران، زرپرستان و زورگویان است خاطرنشان کرد: زمانی سعودی ها را گاو شیرده خطاب می کند به این معنی است که این کشور باید به آمریکا منفعت برساند و به هر کشوری می خواهد شاخ بزند.

وی افزود: خداوند و ولایت فقیه بهترین پناهگاه در مقابل ستمگران هستند و ایران اسلامی با رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب و مردم خداجو امروز به حدی از اقتدار و عظمت رسیده که آمریکا و همپیمانانش جرات هیچگونه تجاوز و تعدید به این خاک مقدس را ندارند.

سجادی گفت: تحریم ها و تهدیدها ناشی از ضعف و زبونی آمریکاست و امروزه حتی اغلب همپیمانانش حق را به ایران اسلامی داده و نسبت به سیاست های ابلهانه دونالد ترامپ انتقاد دارند.

وی با اشاره به هفته بسیج، بیان داشت: بسیج مردمی در ایران، عراق، سوریه، یمن و فلسطین و به عبارتی در سراسر عالم، تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی در برابر همه دنیای استکبار با قدرت ایستاده است.

سجادی در ادامه با اشاره به بخشی از مشکلات موجود در کشور اظهار داشت: این مشکلات با همراهی دولت، مجلس، قوه قضائیه، مردم و تولیدکنندگان قابل حل است، اما در این مسیر مسئولین نباید منافع دولت و ملت را فدای منافع و اهداف شخصی و گروهی خود نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد