صفحه اصلی » فناوری اطلاعات » گردهمایی امروز، اعلام رسمی لشکر سایبری بسیج است/ برنامه ریزی برای تشکیل شبکه مردمی سایبری انقلاب

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج در اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی:

گردهمایی امروز، اعلام رسمی لشکر سایبری بسیج است/ برنامه ریزی برای تشکیل شبکه مردمی سایبری انقلاب

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج در اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه از روز هشتم آذرماه در چهار بعد میزبان متخصصان فضای مجازی هستیم، اظهار کرد: این گردهمایی که امروز که برگزار می شود، اعلام موجودیت رسمی لشکر سایبری بسیج است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۰

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز از تهران؛ مسلم معین بعد از ظهر امروز در اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه از روز هشتم آذرماه در چهار بعد میزبان متخصصان فضای مجازی هستیم، اظهار کرد: این گردهمایی که امروز برگزار می شود، اعلام موجودیت رسمی لشکر سایبری بسیج است.

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج با بیان اینکه ما به دنبال تبیین یک مدل مبنایی از فضای مجازی هستیم، عنوان کرد: هم در بعد تشکیل شبکه مردمی سایبری انقلاب و هم برای راهبردهای بسیج در این عرصه برنامه ریزی کرده ایم.

وی با بیان اینکه 100 تیم تخصصی از سراسر کشور متشکل از بیش از 316 نفر از متخصصان در پایتخت دورهم جمع شدند که در نوع خود بی نظیر است، عنوان کرد: فرمانده محترم بسیج در سه محور از پیش تعیین نشده موضوعات را مشخص کردند و شبکه تولید مختوای بسیج شروع به تولید محتوا کردند.

معین با بیان اینکه حدود 96 درصد از شرکت کنندگان در این رویداد به تولید رسیدند، تصریح کرد: این یک عدد قابل توجه نسبت به رویدادهای مشابه است که ما در پایان این همایش از برگزیدگان آن ها تجلیل خواهیم کرد.

تجلیل از چهره سال فضای مجازی بسیج

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج با بیان اینکه ما در این همایش از چهره سال فضای مجازی بسیج تجلیل خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: امروز از برترین مدیر سازمان فضای مجازی استان ها، برترین تولیدات فضای مجازی بسیج، بهترین رسانه ما در استان ها و فعال ترین فرد در استان ها تجلیل خواهند شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم این همایش مقدمه ای برای گردهمایی سالانه در سال های آتی باشد، خاطرنشان کرد: این رویداد ان شالله آینده فضای مجازی در انقلاب اسلامی را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!