صفحه اصلی » فرهنگ و هنر » روزی اثرگذاری نیروهای انقلابی در فضای مجازی یک آرزو بود/ دست برتر نیرو‌های انقلابی در حوزه رسانه‌های برخط

کارشناس رسانه:

روزی اثرگذاری نیروهای انقلابی در فضای مجازی یک آرزو بود/ دست برتر نیرو‌های انقلابی در حوزه رسانه‌های برخط

کارشناس علوم رسانه گفت: زمانی آرزو بود که نیروهای انقلابی در فضای مجازی اثرگذار باشند اما امروز در حوزه رسانه‌های مجازی، نیروی‌های انقلابی دست برتر دارند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

رسول شکری نیا در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه حضور همه اقشار جامعه در فضای مجازی امروز یک ضرورت است، اظهار کرد: نیروهای انقلابی تلاش می‌کنند در حوزه‌ها و لایحه‌های مختلف فضای مجازی حضور، بروز و ظهور داشته باشند.

کارشناس علوم رسانه گفت: می‌توانیم با استفاده از نیروی جوان مؤمن انقلابی و پای‌کار، دلسوز، همه ظرفیت‌های حوزه فضای مجازی را به سمت اهداف انقلاب اسلامی به حرکت دربیاوریم.

وی با اشاره به اینکه کار ما در عرصه فضای مجازی باید جذب نیروهای جوان انقلابی و خصوصاً نسل چهارم و پنجم انقلاب باشد، افزود: زمانی آرزو بود که نیروهای انقلابی در فضای مجازی اثرگذار باشند اما امروز در حوزه رسانه‌های مجازی، نیروی‌های انقلابی دست برتر دارند.

شکری نیا بیان کرد: در لایه‌های دیگر فضای مجازی کمی ضعیف بودیم که با ورود هوشمندانه بسیجیان در این عرصه‌ها، کار به شکل جدی در حال انجام است و به یاری خدا آینده از آن نیروهای جوان و انقلابی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!