صفحه اصلی » فناوری اطلاعات » حضور در فضای سایبر الزاماتی دارد/ فضای مجازی در آینده نزدیک متأثر از افکار جریان انقلابی کشور خواهد شد

کارشناس شبکه‌های اجتماعی:

حضور در فضای سایبر الزاماتی دارد/ فضای مجازی در آینده نزدیک متأثر از افکار جریان انقلابی کشور خواهد شد

کارشناس شبکه‌های اجتماعی با بیان اینکه فضای مجازی در آینده نزدیک به‌شدت متأثر از افکار جریان انقلابی کشور می‌شود، گفت: این تاثیر، نیازمند هدفمند، مؤثر و فعال بودن، افراد حاضر در این شبکه‌ها است.

تاریخ انتشار: ۰۷:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

حامد فروزان در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه باید واقعیت اینکه فضای مجازی با زندگی ما عجین شده است را بپذیریم، اظهار کرد: فضای مجازی روزبه‌روز در حال پیشرفت است و بنا به فرمایش امام خامنه‌ای این فضا انتها ندارد و اگر این واقعیت را بپذیریم بهتر می‌توانیم در این فضا فعالیت کنیم.

کارشناس شبکه‌های اجتماعی گفت:  ایجاد فرصت‌های متعدد برای ما و اعلام موضع‌گیری‌هایمان به راحت‌ترین شکل ممکن و حضور در بخش‌هایی که امکان حضور فیزیکی در آن میسر نبود، با این فضا میسر شد، سه اصلی است که باید به آن‌ها توجه داشته باشیم.

وی با اشاره به الزامات فضای مجازی افزود: اگرچه از این فضا تحت عنوانی فضای مجازی نام‌برده می‌شود اما متأثر از واقعیت‌ها است و مانند دیگر فضاهای زندگی به یک سری الزامات نیاز دارد که در درجه اول فرد باید مهارت و سواد استفاده از آن را کسب کند.

فروزان ادامه داد: هر فردی می‌تواند در این فضا اثرگذار باشد و برای بچه‌هایی که نگاهشان انقلابی است و دوست دارند حرف اسلام و انقلاب اسلامی را به دنیا برسانند، الزامات دیگری وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه دیدگاه مؤثر بودن و تأثیرگذاری در فضای مجازی الزاماتی دارد که افراد انقلابی را از افراد عمومی جدا می‌کند، تصریح کرد: الزامات قبلی عمومی اما این الزامات ویژه این افراد است و جهت‌گیری‌های فضای مجازی باید تحت تأثیر نگاه ما تعیین شود.

کارشناس شبکه‌های اجتماعی اضافه کرد: فضای مجازی در آینده نزدیک به‌شدت متأثر از افکار جریان انقلابی کشور می‌شود که نیازمند هدفمند، مؤثر و فعال بودن، افراد حاضر در این شبکه‌ها است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!