صفحه اصلی » ورزشی » طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان همچنان بی تماشاگر/ مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان: استفاده از این طبقه به صلاح نیست

تصمیمی که تغییر کرد؛

طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان همچنان بی تماشاگر/ مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان: استفاده از این طبقه به صلاح نیست

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: در ابتدا تصمیم گرفته شد در بازی سپاهان پرسپولیس از طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان استفاده شود که بخاطر ازدحام تماشاگر در این بازی، نمایندگان شرکت توسعه و تجیهز اماکن ورزشی وزارت ورزش به این نتیجه رسیدند که صلاح نیست.

تاریخ انتشار: ۰۷:۴۳ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

؛احمد مرادی هرندی در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: در بازدیدی که به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و نمایندگان شرکت توسعه و تجیهز اماکن ورزشی وزارت ورزش و نمایندگان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از ورزشگاه نقش جهان داشتیم، با توجه به حضور بالغ بر 45 هزار تماشاگر در بازی سپاهان و پدیده،  در ابتدا تصمیم گرفت شد در بازی با پرسپولیس از طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان استفاده شود تا تماشاگران بتوانند به نحو احسن از این بازی لذت ببرند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان عنوان کرد: سپس با بازدید میدانی که مسئولان داشتند و بخاطر ازدحام تماشاگران در بازی پرسپولیس و سپاهان، نمایندگان شرکت توسعه و تجیهز اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان به نتیجه رسیدند که صلاح نیست تماشاگران  از طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان استفاده کند.

وی افزود: این تصمیم درحالی صورت گرفت که 85 درصد فنداسیون و مقاوم سازی طبقه دوم انجام شده است.

مرادی تصریح کرد: پارکینگ با ظرفیت دو هزار و 500 دستگاه خودرو مهیا شده است تا شهروندان بتوانند با رفاه بیشتری از این بازی لذت ببرند.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان شرکت توسعه و تجیهز اماکن ورزشی وزارت ورزش در آینده ای نزدیک ورزشگاه نقش جهان را به طور کامل تحویل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خواهند داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!