صفحه اصلی » تولیدی » 57 میلیارد تومان بودجه داشتیم اما 10 درصد هم پیشرفت نکردیم/ بخشی از زمین های بهارستان اوقافی است

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان:

57 میلیارد تومان بودجه داشتیم اما 10 درصد هم پیشرفت نکردیم/ بخشی از زمین های بهارستان اوقافی است

رئیس شورای اسلامی شهربهارستان گفت: فصلی که در آن قرار داریم فصل بودجه نویسی است که البته باید گفت 10 درصد هم در پروژه ها پیشرفت نداشتیم، در حالی که بودجه سال 97 با مبلغ 57 میلیارد تومان نوشته شده بود و می شد حتی در استان حائز رتبه شویم.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۴ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی محبی در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار کرد: معتقدیم خدمت گذاری به مردم باید در رأس امور قرار بگیرد، اما مسئولان هنوز به این نتیجه نرسیده اند که به شهرهای جدید هم مثل شهرهای همجوار آن ها نگاه کنند و خدمات ارائه دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان ادامه داد: با آغوش باز انتقادات را می بپذیریم، اما نباید آن ها بر اساس اخبار  کذب باشد.

وی همچنین عنوان کرد: در یک جنگ اقتصادی هستم که شهرداری ها باید از شهر به عنوان موجود زنده حفاظت کنند که اعتقاد داریم ظرفیت های شهر بهارستان بسیار زیاد است.

محبی افزود: فصلی که در آن قرار داریم فصل بودجه نویسی است که البته باید گفت 10 درصد هم در پروژه ها پیشرفت نداشتیم، در حالی که بودجه سال 97 با مبلغ 57 میلیارد تومان نوشته شده بود و می شد حتی در استان حائز رتبه شویم.

محبی گفت: به دلیل شرایط آب و هوایی و دسترسی به خدمات، جمعیت در بهارستان رشد 20 درصدی دارد.

وی اضافه کرد: چرا این شهر نباید هنوز یک بیمارستان داشته باشد در حالی که با مسئولان علوم پزشکی صحبت کردیم؛ ولی شاید شرایط دولت اجازه ندهد که پروژه هایی بیش از 70 درصد پیشرفت احداث شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان تصریح کرد: مترو تا دو الی سه سال دیگر افتتاح خواهد شد و مهاجران بیشتری به این شهر خواهند آمد، اما برای ارائه خدمات نباید تعلل کرد و به همین دلیل در حال آماده سازی ایستگاه های مترو هستیم.

به گفته این مقام مسئول اتمام مترو مستلزم پرژوه های دولتی است چون تا به حال با توجه به افزایش مصالح عمرانی با مشکل روبرو شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: بهارستان با وجود آن که پتانسیل ورزشی زیادی دارد، یک اداره ورزش و جوانان در این شهر وجود ندارد.

محبی در ادامه تأکید کرد: سرمایه گذاری که به شهر بهارستان بیاید 80 درصد تخفیف عوارض ساخت به او می دهیم و کاری نمی کنیم که آن ها در شهرداری پاس کاری شوند؛ اولویت هزینه های جاری شهرداری و پس از آن پروژه های نیمه تمام است و مسائل ترافیکی و نظافت معابر هستند و اگر اعتباری وجود داشته باشد در زمینه ورزش هزینه خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: چند تا سند بزرگ زمین های بهارستان اوقافی است که البته در مورد آن ها کسی تا به حال به شورای شهر مراجعه نکرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!