صفحه اصلی » استان » اصفهان » تعداد نیروهای تغییرکرده در بهارستان به انگشتان دست هم نمی رسد/ وجود دو درخت به ازای هر شهروند در این شهر

شهردار بهارستان:

تعداد نیروهای تغییرکرده در بهارستان به انگشتان دست هم نمی رسد/ وجود دو درخت به ازای هر شهروند در این شهر

شهردار بهارستان گفت: مهم ترین نیاز شهر با توجه با آلودگی هوا، فضای سبز است که کاشت درختان سایه انداز و سریع الرشد را در برنامه خود قرار داده ایم، در حال حاضر حدود دو درخت برای هر نفر در بهارستان وجود دارد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛داود بحیرایی ظهر امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار کرد:  شهرداری ها از ابتدای زندگی تا  پایان عمر با شهروندان باهم در ارتباط هستند اما وظیفه ماست که بذر امید در دل مردم بکاریم تا شادی و نشاط در زندگی آنها ایجاد شود.

وی ادامه داد: انتقاد به جا موجب رشد آن مجموعه است هدف ما شهری ایرانی اسلامی است که لازمه های زیادی دارد.

شهردار بهارستان عنوان کرد: نما و منظر ما ایرانی اسلامی باشد و هر خدماتی انجام می دهیم همین رنگ و بو را داشته باشد اما شهرداری ها همواره با مشکلات مالی روبر هستند اما تا به حال در بهارستان حقوق و مزایای کارکنان به تعویق نیافتاده است چون اولین وظیفه ما هم همین است.

وی افزود: بودجه هر سال بر اساس نظرات مردمی است چون شورای شهری مردمی داریم که طرح ها را جمع آوری می کنند و بودجه ریزی می کند.

بحیرایی گفت: پروژه های نیمه تمام باید هرچه زودتر به اتمام برسد به همین منظور کمیته درآمد زایی تشکیل داده ایم و جلسات را به خارج از ساعت اداری موکول کرده ایم تا شهروندی پشت در نماند.

وی اضافه کرد: شورای شهر و شهرداری بهارستان همدل با هم در حال فعالیت هستند.

شهردار بهارستان تصریح کرد: شهرداری وظیفه دارد کارهای فرهنگی با توجه به اعتقادات و آداب و رفتار شهروندان انجام دهد، سعی می کنیم اخلاق مدار باشیم و کمیته فرهنگ شهروندی را فعال کنیم و مراسمات مذهبی را بیشتر برگزار کنیم چون از این طریق عرصه برای فِرَق مختلف تنگ تر می شود.

وی ادامه داد: شهر باید برنامه داشته باشد و شهردار باید ببیند که می تواند طبق آن برنامه ها پیش برود یا خیر؟

بحیرایی تاکید کرد: در تمامی شاخه هایی که شهرداری فعالیت می کنند کم و کسری وجود دارد اما نگاه ما به آینده در چهارچوب قانون است که خدمت کنیم اما خواندن پرونده شهرداران  قبلی باعث می شود که به حاشیه برویم که دنبال آن نیستیم.

شهردار بهارستان گفت: فکر می کردند من به صورت اتوبوسی نیروها را عوض می کنم این در صورتی است که تغییرات به اندازه انگشتان دست هم نمی رسد و این این افراد هم تخصص کار خود هستند.

وی اضافه کرد: ضمانت نامه پیمانکاران طبق روال اداری انجام شده است و هر موردی ارجاع شود به سرانجام می رسد.

بحیرایی خاطر نشان کرد: مهم ترین نیاز شهر با توجه با آلودگی هوا، فضای سبز است که کاشت درختان سایه انداز و سریع الرشد را در برنامه خود قرار داده ایم، در حال حاضر حدود دو درخت برای هر نفر در بهارستان وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!