صفحه اصلی » سیاسی » استعفا وسیله‌ای برای احقاق حقوق موکلانمان است/ در برابر احقاق حقوق ملت از هیچ تلاشی دست بر نخواهیم داشت

نماینده مبارکه:

استعفا وسیله‌ای برای احقاق حقوق موکلانمان است/ در برابر احقاق حقوق ملت از هیچ تلاشی دست بر نخواهیم داشت

نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه استعفا از حق و کاری که مردم به عهده ما گذاشته‌اند بسیار تلخ و سوزناک است، گفت: این استعفا انجام شد تا به همه اعلام کنیم در برابر احقاق حقوق ملت از هیچ تلاشی دست بر نخواهیم داشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

زهرا سعیدی مبارکه در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه استعفا از حق و کاری که مردم به عهده ما گذاشته‌اند بسیار تلخ و سوزناک است، اظهار کرد: امروز ما نمایندگان مردم استان اصفهان مجبور شدیم به این شکل این موضوع تلخ را تجربه کنیم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: این استعفا انجام شد تا به همه اعلام کنیم در برابر احقاق حقوق ملت از هیچ تلاشی دست بر نخواهیم داشت.

وی با تأکید بر اینکه این استعفا به معنای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت نیست، بیان کرد: مردم شریف اصفهان وظیفه سنگینی را به ما واگذار کرده‌اند و این استعفا اتفاقاً در راستای ایفای همان نقش است.

سعیدی مبارکه بابیان اینکه این حرکت اقدامی اساسی برای مردم دیار نصف جهان است، افزود: ما فراموش نمی‌کنیم که در چنین شرایطی باید در کنار و همراه موکلان خود باشیم و چنین تصمیم‌هایی را برای حل معضل اصلی استان که بحران آب است.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم حاصل این اقدام رفاه بیشتر مردم استان و حداقل هزینه برای نظام مقدس اسلامی باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد