صفحه اصلی » حوزه و دانشگاه » دانشجویان باید کم‌کاری دولت‌ها را با فعالیت‌های خود جبران کنند/ این قشر شعار «ما می‌توانیم» را در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی به واقعیت تبدیل کرد۷

فعال دانشجویی:

دانشجویان باید کم‌کاری دولت‌ها را با فعالیت‌های خود جبران کنند/ این قشر شعار «ما می‌توانیم» را در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی به واقعیت تبدیل کرد۷

فعال دانشجویی بابیان اینکه جنبش‌های دانشجویی باید طلایه‌دار فعالیت‌های مهم جامعه باشند، گفت: دانشجویان در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی شعار «ما می‌توانیم» را توانسته به واقعیت تبدیل کنند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۳ - پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

محمد براتی در گفت‌وگو با صاحب نیوز بابیان اینکه نقش دانشجو در این چند سال اخیر در دانشگاه پررنگ شده است، اظهار کرد: دانشجویان در بحث‌های علمی مانند هسته‌ای، پزشکی، نانو فناوری و… پیشرفت‌های خیلی خوب داشتیم و اعتماد به جوانان و دانشجویان دستاوردهای خوبی در نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است.

فعال دانشجویی گفت: دانشجویان در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی شعار «ما می‌توانیم» را توانسته به واقعیت تبدیل کنند، البته جاهایی در کشور نقص‌هایی وجود دارد که با تمام توانمان تلاش کردیم که مشکلات موجود را تا حد توان مرتفع کنیم.

وی با اشاره به افول چندساله جنبش‌های دانشجویی افزود: جنبش دانشجویی تقریباً چند سال رو به افول بودند اما این جنبش‌ها دوباره جان تازه‌ای گرفتند و توانستند یکی از وظایف خود که انتقال دستاوردها و پیام انقلاب به نسل را به‌درستی انجام دهند.

براتی تأکید کرد: جنبش‌های دانشجویی باید طلایه‌دار فعالیت‌های مهم جامعه باشند و بتوانند مسائل و مشکلات کشور را به گوش مسئولان برسانند.

وی بابیان اینکه چهل سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و بالاخره کم‌وکاستی‌هایی وجود دارد و جنبش‌های دانشجویی باید کاستی‌ها را از مسئولان مطالبه گری کنند، گفت: دولت‌ها در بخشی‌هایی کم‌کاری‌ها کرده‌اند و باید جنبش‌های دانشجویی وارد عرصه میدان کمک به مردم شوند و با مسئولان استانی جلساتی داشته باشند و حرف مردم را به گوش مسئولان برسانند.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: دانشجویان باید وسط میدان با افرادی که در قشر خاکستری هستند بیشتر ارتباط برقرار کنند، محدود به دفتر و تشکل خاصی نشوند و همدلی و هم‌زمانی را بین تشکل‌های دانشجویی ایجاد کنند.

وی در پایان تأکید کرد: مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی باید از پتانسیل‌های جوانان خصوصاً دانشگاهی‌ها استفاده کنند که جوانان می‌توانند خیلی از مشکلات کشور مانند مشکلات متعدد کشور در اوایل انقلاب اسلامی را حل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!