صفحه اصلی » سیاسی » امیدواریم نمایندگان و مسئولان کار را به طور جهادی ادامه دهند

امام جمعه باغبهادران در واکنش به استعفای نمایندگان؛

امیدواریم نمایندگان و مسئولان کار را به طور جهادی ادامه دهند

امام جمعه باغبهادران گفت: ائمه جمعه شهرستان لنجان با تشکیل جلسات متعدد در اصفهان و مرکز شهرستان دغدغه های مردم را به گوش مسئولان رساندند و طرحی را ارائه کردند که انتظار است نمایندگان و مسئولان شهرستان کار را به طور جهادی تا وصول نتیجه ادامه دهند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۴ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه باغبهادران اظهار کرد: وقتی به آثار ایمان به خدا و قیامت نگاه کنیم آرامش خاصی در زندگی برای ما بوجود می آید که از جمله آنها ایجاد انگیزه و هدف های بلند برای زندگی است.

وی با بیان اینکه اسیر نشدن در مادیات و مظاهر دنیایی که خود باعث نا آرامی است یکی دیگر از آثار ایمان به خدا و قیامت است، متذکر شد: انسان های معاد گرا دنبال مال اندوزی و فخر فروشی نیستند، لذا آرامش دارند چرا که اعتقاد به قیامت ارزش های بهتر از دنیا دارند و از این جهت آرام تر هستند.

امام جمعه باغبهادران با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو یادآور شد: استقامت دانشجویان در مقابل کودتای آمریکایی انگلیسی در سال ۱۳۳۲ و ادامه پیدا کردن آن و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸ این را ثابت کرد که این جنبش متوقف نشده و در طول هشت سال دفاع مقدس نیز دانشجویان به خوبی نقش آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه دانشجویان انقلابی صدای رسای جامعه هستند، افزود: امروز دانشجوی انقلابی بدون هیچ واهمه ای در مقابل مشکلاتی که امروز گریبان جامعه را گرفته به مسئولان تذکر می دهند این یعنی نظام اسلامی مسیر خوبی را برای انقلابی گری طی می کند.

خطیب نماز جمعه باغبهادران تاکید کرد: دانشجویان عزیز آگاه باشند امروز دشمن همه توانش را گذاشته که در برابر پیشرفت کشور مانع ایجاد کند باید با تحصیل و نقش آفرینی در عرصه های مختلف نظام به خود کفایی کشور کمک کنیم.

امام جمعه باغبهادران خاطرنشان کرد: دشمن بر روی دانشگاه ها به ویژه در زمان انتخابات و غالب کردن مهره های خود در سیستم مدیریتی کشور سرمایه گذاری کرده است، بنابراین باید با چشمی بیدار مواظب نفوذ در این مکان مقدس و محل تحصیل و علم بود.

وی با توجه به استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی به علت خلف وعده دولت در حوزه آبی زاینده رود یادآور شد: ائمه جمعه شهرستان لنجان با تشکیل جلسات متعدد در اصفهان و مرکز شهرستان دغدغه های مردم را به گوش مسئولان رساندند و طرحی را ارائه کردند که انتظار است نمایندگان و مسئولان شهرستان مباحث را به صورت کارشناسی و جهادی تا وصول نتیجه ادامه دهند.

فرهنگ با انتقاد از بی توجهی مسؤولان به شعار سال تصریح کرد: متاسفانه بعد از گذشتن ۹ ماه از شعار سال که سال تولید ملی و توجه به کالای ایرانی بوده است نه اینکه به این شعار سال که دغدغه رهبر معظم انقلاب است توجه ویژه ای نشده بلکه با طرح مباحث حاشیه ای و مشغول شدن مجلس و دولت به تصویب لایحه های غربی به بهانه گره گشایی از اقتصاد از این فرصت ها استفاده نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد