صفحه اصلی » سیاسی » پس از گذشت هفت ماه از خروج آمریکا از برجام، اروپایی ها فقط حرف زده اند

امام جمعه نائین:

پس از گذشت هفت ماه از خروج آمریکا از برجام، اروپایی ها فقط حرف زده اند

امام جمعه نائین: هفت ماه از خروج آمریکا از برجام می گذرد، اما اروپایی ها فقط حرف زده اند و عملی انجام نداده اند و در برخی موقعیت ها مانند برنامه موشکی ایران پرونده خوبی ندارند و با آمریکا همراهی کرده اند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین امیر شفیعی در خطبه های نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی(ع) این شهر با محکوم کردن اقدام تروریستی روز گذشته در چابهار بیان داشت: دشمن در صدد است تا با ایجاد نا امنی در کشور، پایه های نظام را سست کند، دشمن هیچ گاه از کینه توزی خود علیه ایران اسلامی دست بر نمی دارد و مقابله با این توطئه ها به آگاهی و هوشیاری بیشتر نیاز دارد.

امام جمعه نائین با تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی چابهار اظهار داشت : در دنیای امروز ریاکاری و فاصله بین شعار و عمل وجود دارد و کسانی روزی در دفاع از ملت به میدان می آیند و روز دیگر در خیابان ها مردم را به خاک و خون می کشند.

وی افزود: امیدواریم مانند همه وقایع قبلی جمهوری اسلامی، با عوامل و دست های پشت پرده با قدرت برخورد شود.

حجت الاسلام والمسلمین امیر شفیعی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه های نماز جمعه تصریح کرد: ماهیت نهضت 16 آذر سال 32 ضد استعماری و استکبار ستیز است و پس از کودتا و محیط رعب و وحشت، ندای حق طلبانه دانشجویان بلند شد.
وی همچنین با بیان اینکه دانشجویان باید تحلیل سیاسی مشخصی از اوضاع داشته باشند تصریح کرد : دانشجو باید اوضاع و احوال خود را بشناسد و تحلیل گر صحیحی باشد.
امام جمعه موقت نایین اظهار داشت: پس از گذشت چهار دهه از انقلاب، دانشجویان با بصیرت، باید دوست و دشمن را بشناسند و میدان جنگ علیه جمهوری اسلامی را تشخیص دهند و در موقع لازم به وظیفه خود عمل کنند.
حجت الاسلام شفیعی گفت: هفت ماه از خروج آمریکا از برجام می گذرد، اما اروپایی ها فقط حرف زده اند و عملی انجام نداده اند و در برخی موقعیت ها مانند برنامه موشکی ایران پرونده خوبی ندارند و با آمریکا همراهی کرده اند.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!