صفحه اصلی » اجتماعی » جو نسبتا پایدار مهمان اصفهان/ هوای شهر پاک است

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان خبرداد؛

جو نسبتا پایدار مهمان اصفهان/ هوای شهر پاک است

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: نقشه ها حاکی از حاکم شدن جو نسبتا پایدار در چند روز آینده در استان است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۷

میترا سیدان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز، اظهار کرد: نقشه ها حاکی از جو نسبتا پایدار در چند روز آینده در استان است؛ امروز جو ناپایدار ضعیفی به شکل وزش باد و افزایش ابر بخصوص در مناطق شمالی و غربی استان داریم که در پی آن هوا سالم است.

وی افزود: فردا هوا صاف تا قسمتی ابری است و وزش باد کمتر می‌شود و در روز دوشنبه غبار صبحگاهی پیش بینی می‌شود و هوا صاف تا قسمتی ابری خواهد بود.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان تصریح کرد: امروز بیشینه دمای اصفهان 16 و کمینه دما 2 درجه خواهد بود و شهر چوپانان با ۲۳ درجه گرمترین شهر و بوئین میاندشت با منفی هشت درجه سردترین شهر استان اصفهان خواهد بود.

بابک صادقیان رئیس اداره امور آزمایشگاه‌ها در حفاظت محیط زیست استان اصفهان، اظهار کرد: میانگین ۲۴ ساعته شاخص آلایندگی تا ۷ صبح ۳۳ هست و تا ۱۲ ظهر ۳۷ هست که شرایط پاک را خاطر نشان می‌کند و میانگین سه چهار ساعت اخیر کمی افزایش پیدا کرده که شرایط سالم را نشان می‌دهد.

به گزارش صاحب نیوز، بر اساس شاخص آلودگی هوا از صفر تا 50 هوای پاک، 51 تا 100 هوای سالم، 101 تا 150 ناسالم برای گروه‌های حساس، 151 تا 200 ناسالم برای عموم، 201 تا 300 بسیار ناسالم، 301 تا 500 خطرناک است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!