صفحه اصلی » ورزشی » پنالتی بازی سپاهان پرسپولیس درست بود

از سوی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام شد؛

پنالتی بازی سپاهان پرسپولیس درست بود

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خطای پنالتی پرسپولیس در بازی با سپاهان به درستی اعلام شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس کمیته داوران در مورد قضاوت دیدار سپاهان و پرسپولیس بیان کرد: ناظر بازی گزارش خود را به ما ارائه داد و با توجه به حساسیت بازی و جو حاکم بر استادیوم، سعی شد از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده شود.

فریدون اصفهانیان ادامه داد: تیم داوری از نظر مدیریت در بازی، کنترل بازی و تنبیهات انضباطی به خوبی عمل کرده و توانست مسابقه را کنترل کنند.

وی همچنین گفت: طبق گزارش ناظر بازی، در دقیقه 87 داور به درستی خطای هند پنالتی سپاهان را اعلام کرد، دست بازیکن کاملاً در حالت غیر طبیعی بود و باعث انحراف توپ شد.
اصفهانیان تأکید کرد: البته در این صحنه که حدود یک تا دو ثانیه طول کشید، حدود 18 بازیکن از دو تیم داخل محوطه جریمه جدال های فیزیکی داشتند که در این برخورد ها، تماس بدنی هم وجود داشت.
این مسئول داوری فوتبال در ادامه اظهار کرد: اگر فیلم بازی بازبینی شود ابتدا بازیکن تیم سپاهان(کی روش) با دست بازیکن تیم پرسپولیس(مصلح) را هل می دهد و در ادامه مهاجم پرسپولیس(منشا) هم به همین صورت بازیکن شماره 44 سپاهان(شفیعی) را هل می دهد که داور عکس العملی به هیچ کدام از بازیکنان نشان نمی دهد و به درستی خطای هند مدافع سپاهان(شماره 88) را به سود تیم پرسپولیس، پنالتی اعلام می کند.
رئیس کمیته داوران در پایان گفت: با توجه به گزارش ناظر داوری در دقیقه 1+90 نیز بازیکن 88 سپاهان به همراه بازیکن شماره 11 پرسپولیس در نزدیکی داور اقدام به توهین به یکدیگر می کنند که داور بازی هر دو بازیکن را از زمین مسابقه اخراج می کند؛ در ضمن پس از بازبینی فیلم مسابقه از سوی کمیته آنالیز، نتیجه نهایی از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

  1. انتشارات گاج گفته :

    داوری کار بسیار سختی است

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

روزشمار برجام!