صفحه اصلی » سیاسی » برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند از افراد باطل در کشور دفاع کنند

امام جمعه خمینی شهر:

برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند از افراد باطل در کشور دفاع کنند

امام جمعه خمینی شهر با تاکید بر اینکه باید حق و باطل را شناخت، گفت: برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند که از افراد باطل در کشور دفاع کنند که این خطرناک است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله عباس رحیمی در نماز جمعه این هفته خمینی شهر با اشاره به سخنی از امیرالمونین حضرت علی(ع) گفت: باید حق و باطل را بشناسیم و حدی برای ارتباط خود با دیگران داشته باشیم، باید باطل را کنار زده و به سمت حق برویم.

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه برخی ها دشمن را نشناخته اند، افزود: برخی ها حق و باطل را نمی دانند و شیطان را به خوبی نمی شناسند، رقیب انتخاباتی خود را شیطان اکبر می شمارند در حالی که شیطان اکبر آمریکا و صهیونیست است.

وی با ابراز اینکه رقیب جناحی و انتخاباتی که یک شیطان نیست، ادامه داد: خط درگیری با دشمن را مشخص کنیم، برخی در لباس خودی هستند اما حنجره او سخنان دشمن را تکرار می کند، باید جریان شناسی را بدانیم، افراد و تفکر آن را بشناسیم، باید حدومرزهایی را برای این مسئله تعیین کنیم.

رحیمی با اذعان به اینکه عده ای چهره حق را باطل و چهره باطل را حق جلوه می دهند، تصریح کرد: برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند که از افراد باطل در کشور دفاع کنند و این افراد حق را کنار زده اند که برای کشور خطرناک است، مردم باید به افراد توجه بیشتری داشته باشند که فریب نخورند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد