امام جمعه خمینی شهر
۱۵:۳۸ - جمعه ۱۳۹۷/۰۹/۲۳

امام جمعه خمینی شهر:

برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند از افراد باطل در کشور دفاع کنند

امام جمعه خمینی شهر با تاکید بر اینکه باید حق و باطل را شناخت، گفت: برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند که از افراد باطل در کشور دفاع کنند که این خطرناک است.

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله عباس رحیمی در نماز جمعه این هفته خمینی شهر با اشاره به سخنی از امیرالمونین حضرت علی(ع) گفت: باید حق و باطل را بشناسیم و حدی برای ارتباط خود با دیگران داشته باشیم، باید باطل را کنار زده و به سمت حق برویم.

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه برخی ها دشمن را نشناخته اند، افزود: برخی ها حق و باطل را نمی دانند و شیطان را به خوبی نمی شناسند، رقیب انتخاباتی خود را شیطان اکبر می شمارند در حالی که شیطان اکبر آمریکا و صهیونیست است.

وی با ابراز اینکه رقیب جناحی و انتخاباتی که یک شیطان نیست، ادامه داد: خط درگیری با دشمن را مشخص کنیم، برخی در لباس خودی هستند اما حنجره او سخنان دشمن را تکرار می کند، باید جریان شناسی را بدانیم، افراد و تفکر آن را بشناسیم، باید حدومرزهایی را برای این مسئله تعیین کنیم.

رحیمی با اذعان به اینکه عده ای چهره حق را باطل و چهره باطل را حق جلوه می دهند، تصریح کرد: برخی از دولتمردان و نمایندگان مجلس اصرار دارند که از افراد باطل در کشور دفاع کنند و این افراد حق را کنار زده اند که برای کشور خطرناک است، مردم باید به افراد توجه بیشتری داشته باشند که فریب نخورند.

انتهای پیام/